B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cine imi da si mie 2 proiectoare la un pret avantajos, eventual si soprtii, astept pm
    sigpic

    Comment


    • Samsung C3010 , nou , garantie..180 ron.
      Imagine0396.jpg
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • pnf-ule ce mai zici de carterele alea? da un semn sa stiu daca sa mai sper. switch-0ul de la FOF e la mine, si este excelent

        Comment


        • vand 2 difuzoare auto SAL XPRO noi in cutie cred ca mai am si garantia sau schimb cu toba sport sau oglinzi electrice
          pret 100lei negociabil
          Attached Files

          Comment


          • Inca mai caut 2 / 4 jante ptr logan preferabil tabla si 2 pe 14 ptr un fiat albea din 2007, pe 4 prezoane, distanta intre prezoane cred ca e de 7 cm.
            :popa:

            Comment


            • SorinPSS , mai ai jantele pe 14 pentru clio ?

              Comment


              • putin off topic (stergeti daca deranjeaza), stie cineva unde gasesc si eu piese de daewoo tacuma? dar nu pe net, un magazin ceva, astept pm, multumesc anticipat!
                sigpic

                Comment


                • Salut baieti, aveti careva de vanzare un cd player blaupunkt cu mp3?

                  Comment


                  • Originally posted by nicu_rcn View Post
                    putin off topic (stergeti daca deranjeaza), stie cineva unde gasesc si eu piese de daewoo tacuma? dar nu pe net, un magazin ceva, astept pm, multumesc anticipat!
                    incearca aici autodaewoo.ro , rxn.ro,iar magazine pt piese daewoo sunt multe pe pantelimon, spre cora.Succes

                    Comment


                    • Cumpăr cheie pentru capace jante logan de origine.... Mulţumesc !

                      Comment


                      • Vand radiator AC Logan diesel 2007, usor lovit la un colt, 150 ron.
                        Vand intercooler 200 ron sau impreuna (cu radiatorul AC) 300 ron.

                        Vand capota logan usor avariata (buza fata) pe o lungime de 20-30cm. ... indreptata ulterior si chituita nevopsita vopseaua originala este argitiu (gri platine) 150 ron discutabil

                        Cumpar 2 sau 4 jante logan sau sa se potriveasca pe logan tabla/otel sau aliaj.

                        Caut 2 jante pe 14 sa se potriveasca pe fiat albeea.
                        :popa:

                        Comment


                        • prima pagina nu are modelul, iar a doua nu se incarca
                          o sa incerc si pe pantelimon, am gasit un magazin pe grivita, dar avea doar nimicuri, becuri, sigurante, etc
                          oricum multumesc ca ai vrut sa ma ajuti!
                          sigpic

                          Comment


                          • Cauta-l pe Nicu Barbu pt piese daewoo. Cine stie, cunoaste!
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • Cumpar 4 Jante de tabla 4x100.Cine ma poate ajuta ? ofer intre 200-250Ron in functie de starea lor.
                              Last edited by Carmelo; 8 November 2010, 17:08.
                              Fara Semnatura.

                              Comment


                              • Cumpar doua triple de berlina...pereche...
                                Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google