B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • gasesti in vitan , de la 50 la 100 ron , toate natiile

    Gasesc si eu un cardan pe la voi ?
    Attached Files

    Comment


    • depinde de care fof ..mare ,intermediar sau mic ...

      Comment


      • nu mic , cel dupa , cred ca intermediar .

        Comment


        • Fofane are fratele intermediar ... da-mi un apel si ti-l arunc peste gard :*
          MCV 1.5dCi & Volvo 2.5I

          Comment


          • vreau pentru un prieten un set de cauciuce sh, marime stock.

            Comment


            • 4 x Montana M801 185/65/R15 = 100Lei Nediscutabil :P

              Comment


              • exceptand montana , kormoran, debica, america. ceva mai de calitate preferabil. sa mai mearga doi ani-trei.

                Comment


                • Kormoran = Fosta Montana... E acelasi produs dar cu nume schimbat. Daca vrei ceva bun cauta GoodYear, Pirelli, Michelin nu Debica, Kormoran, etc. Succes.

                  Comment


                  • Buuun... am rezolvat cu anvelopele, am luat 4 Kormoran SH. Acum Dumnezeu cu mila! Am pus aseara cateva frane serioase cu cauciucurile calde, am pus si azi dimineata o frana cu cauciucurile reci... totul ok. Nu prea au fost "sanie" asa cum zice lumea. Repet, totul este la prima vedere.

                    Inca mai sunt interesat de un cablu pentru ridicat capota si o clema de la usita pentru alimentare cu combustibil, care e pe post de balama.

                    @888MIL, am vorbit cu Turturel pentru stickere, am fost foarte placut impresionat de cum mi-a vorbit la telefon, i-am dat si o lista cu ce imi doresc, sper sa ma poata ajuta.

                    In rest... toate cele bune

                    Comment


                    • razvanamza treci pe, la mine la munca am eu 2 anvelope debica aproape noi

                      Comment


                      • adi, ce bani?

                        Comment


                        • cine are sa-mi dea si mie 1 bucata sina cd-player
                          Attached Files

                          Comment


                          • cosmin, vezi ca aia se ofera de obicei in functie de player, nu sunt universale nici macar intre producatori pentru ca trebuie sa vina cu propriile bucati de metal/chei pentru a scoate cas-ul.
                            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                            Comment


                            • cos_min_i, aveam eu una dar nu mai stiu pe unde e. O caut si daca o gasesc te anunt.

                              Comment


                              • are cineva sa imi doneze un cablu de acceleratie orice tip ,orice model, ma intereseaza sa culiseze cat de cat

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google