B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am o placuta de 512 ce oferi la schimb?

    Comment


    • un monitor CRT de 17'' dar cu FPS 100 gasesc la cineva?
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • ce-i aia 100FPS domnu' MCD? sa fie 100Hz refresh?

        Comment


        • el vrea 100fps in counter strike aia e faza... nenea mcd vezi ca si placa video conteaza si in special configuratia in joc
          Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

          Comment


          • @fuguletz - am eu cateva bucati pe acasa dar nu stiu exact ce dimensiuni sunt. o sa le iau pe la mine si poate ne vedem la un fulger sau maine la poli si ti le dau.
            Super Oferte Accesorii Logan

            Comment


            • Donez sigla porbagaj...

              Comment


              • Schimb un set de arcuri H&R cu cine are un set de arcuri EIBACH, daca nu se gaseste la schimb, le vand...

                Comment


                • In continuare de vanzare...2 amortizoare fata de origine, pt logan : 40 ron

                  Comment


                  • Originally posted by evali_daniel View Post
                    Schimb un set de arcuri H&R cu cine are un set de arcuri EIBACH, daca nu se gaseste la schimb, le vand...
                    va intereseaza un set de arcuri vogtland la schimb ?
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • Multumesc frumos ToranagaSama, placutele de SDR imi trebuiesc pentru niste cunostinte care nu au cine stie ce finante si as vrea sa-i ajut!
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by evali_daniel View Post
                        Schimb un set de arcuri H&R cu cine are un set de arcuri EIBACH, daca nu se gaseste la schimb, le vand...

                        Daca nu le dai la schimb le vinzi . Un pret? (daca se poate)
                        My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

                        Comment


                        • pretul pentru arcuri este de 430 ron si nu vreau decit EIBACH la schimb, nimic altceva.

                          Comment


                          • Gasesc si eu la cineva un cablu de remote si un cablu de alimentare de la baterie cu siguranta? Le vreau pentru o statie audio!
                            sigpic

                            Comment


                            • da sa fie 100 hz.....am un geforce 250 510 mb 1gb ram, 4 gb memorie, hdd 1 terra...deci nu cred ca compu ar fii si uitatesem core 2 dual ....deci pentru cs nu cred ca nu iar ajunge....dar imi trebuie un monitor dala...
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment


                              • Cumpar suporti difuzoare spate pentru Logan berlina PH2.
                                Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google