B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut

    stie cineva unde pot gasi piese ieftine de Citroen Xara model 2000? ma intereseaza o toba finala. sau daca se potriveste cea de logan.
    multumesc

    de vanzare Nokia 6500 clasic black, compatibil toate retelele,mai are garantie 1 an. casti, cablu de date, cd instalare am si cutia . pret 280 ron negociabil.

    contactati-ma privat sau pe mess ilarian_008.


    pretul final este de 240

    si Sony Ericson w810i 175 ron in stare perfecta, compatibil cu orice retea,card 512, incarcator.

    sau 400 la pachet
    Last edited by 888MIL; 24 February 2011, 20:49. Reason: Automerged Doublepost
    MILitianu

    Comment


    • am sa dau si eu 3 protectii de aripi, 2 de pe spate si 1 de pe fata stanga. sunt folosite vreo 2 ani si au fost puse de cei de la mioveni de la fabrica. cele de pe spate au suruburi dar cea de pe fata nu are.
      Attached Files

      Comment


      • ornament pt bara de fata( v si bara )?? pm
        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
        Simply Stance

        Comment


        • ''DONEZ'' Amplificator auto, Ground Zero , Iridium. GZIA 2125HPX. Detalii pe PM!

          Comment


          • bai oameni buni incercati sa postati o data anuntul pe pagina,intrebarile punetile prin PM,asa aveti mai multe sanse pt rezervare...nu am nimic cu tine 888MIL,dar deja ai 3 anunturi pe pagina + comentarii
            am 4 anv 185/65/15,sunt anv cu care vine loganul din fabrica,parca kormoran,rulate 35-40.000 km...150 lei toate 4...doar pt bucuresti!
            vanzare buna tuturor !
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • am si eu nevoie de 4 amortizoare stock imprumut pt o zi (nu conteaza cum sunt, doar sa pot merge o zi cu ele ) ! ma poate ajuta cineva ?
              Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

              Comment


              • am si eu 4 bucati anvelope: doua Matador si doua Montana la 100 ron toate....cine doreste sa ma contacteze pe PM sau pe mess
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • CUMPAR : plansa bord ( cea in care sunt prinse butoanele )

                  Comment


                  • deci consola centrala..
                    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                    Comment


                    • sau ... uite ca nu stiam exact cum se numeste

                      Comment


                      • skandal parca aveam eu una pe acasa, dar trebuie sa o caut, are cateva juliturii pe ea, in zona casetofonului, dar merge, nu e grav.
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Are cineva niste scaune sport de vanzare? Astept PM

                          Comment


                          • Donez o pereche de stergatoare originale de Logan, au fost pe masina din 2008 cca 12.000 km .

                            Motivul vanzari : stergatorul de la pasager la placare avea o tenta de "topaire"


                            Cine este interesat sa imi dea PM pentru ai spune adresa.
                            sigpic

                            Comment


                            • ms MVP , am gasit la canto , sa traisca 1000 de ani

                              Comment


                              • cotiera de la Iunian a ajuns la mine, si cartusele la el. se pare ca este marca "Armster". Donez plasticul cu suporti pahare (consola schimbator) ph1.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google