B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai ca v-am dat subiect de discutie .

    Putem negocia!

    Va repet, au stat pe masina din 01.12.2010 - pana pe 12.02.2011. Atat!

    Motivul pt care le dau este simplu, masina s-a vandut! Asta ca sa nu credeti ca au vreo buba sau mai stiu eu ce!
    Last edited by Eu4yas; 22 February 2011, 16:04. Reason: Automerged Doublepost
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • -vand / schimb toba intermediara Logan originala folosita 35.000 km. stare absolut perfecta.

      10 lei

      -caut maciulie schimbator in orice stare. partea de jos maintereseaza sa fie intacta

      Comment


      • Salutare, schimb o cotiera SH fara suportii de prindere cu un cartus negru (poate sa fie gol) PG 37 pentru imprimanta IP 1800 sau Lexmark nr 16 tot negru. Multumesc
        Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

        Comment


        • te pot servi cu un cartus pg40. se potriveste in locul lui pg 37, este versiunea mai mare. pg 50 este cel mai mare, si cred ca am si de-ala. da-mi un pm daca nu ai gasit inca!

          Comment


          • are cineva vrun tricou Logan Club in plus? masura mea, M sau L?

            nu cunosc foarte bine cine a luat atunci tricouri si cate...

            va multumesc!
            Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

            Comment


            • Vb cu Mario.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • ms fratelo!
                Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                Comment


                • de vanzare Nokia 6500 clasic black, compatibil toate retelele,mai are garantie 1 an. casti, cablu de date, cd instalare am si cutia . pret 280 ron negociabil.

                  contactati-ma privat sau pe mess ilarian_008.


                  pretul final este de 240

                  si Sony Ericson w810i 175 ron in stare perfecta, compatibil cu orice retea,card 512, incarcator.

                  Originally posted by iunian21 View Post
                  Salutare, schimb o cotiera SH fara suportii de prindere cu un cartus negru (poate sa fie gol) PG 37 pentru imprimanta IP 1800 sau Lexmark nr 16 tot negru. Multumesc
                  altceva nu vrei pe cotiera?
                  Last edited by 888MIL; 23 February 2011, 19:55. Reason: Automerged Doublepost
                  MILitianu

                  Comment


                  • 888MIL: Un pepsi sau ce vrei tu sa dai pe ea.
                    Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                    Comment


                    • Originally posted by iunian21 View Post
                      888MIL: Un pepsi sau ce vrei tu sa dai pe ea.
                      ok man,
                      un pepsi,
                      unde ne vedem,
                      io stau in Salajan

                      mai bn dau o bere Timisoreana la 2 l ca la Pepso tre' sa ma car si cu apa )

                      stie cineva unde pot gasi toba finala pentru un Citroen Xara anul 2000 la un pret bun?

                      sar mana
                      Last edited by 888MIL; 23 February 2011, 20:31. Reason: Automerged Doublepost
                      MILitianu

                      Comment


                      • S-a facut, dar vreau Pepsi ca nu beau de felul meu. Eu stau in Berceni. Unde ne vedem?
                        Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                        Comment


                        • poi, io nu prea circul in zona aia, sambata am timp sa ne vedem. pastreaza cotiera. si ne vedem sambata unde vrei tu...
                          MILitianu

                          Comment


                          • ok ramane pe sambata
                            Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                            Comment


                            • Incercati sa pastrati detaliile in legatura cu modul de plata si locatia de intalnire/livrare pe privat.. ca sa nu incarcam threadul aiurea.. nu o zic cu rautate.. Multumesc
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • Originally posted by B-87-GBY View Post
                                de origine?nu cred ,pretul lor scade la 35 ron.
                                hai cum facem ca le vreau

                                Originally posted by grecu_28golan View Post
                                nu vrea nimeni ornament pt bara de fata( v si bara )??
                                la ce pretz?
                                Last edited by cristyan86; 24 February 2011, 16:46. Reason: Automerged Doublepost
                                www.loganclub.ro/forum/member.php?u=33004

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google