B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai cu ornamentele de bara ..le dau pe ce vreti voi daca aveti nevoie de ele ... hai cu propunerea !!
    sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
    Simply Stance

    Comment


    • Originally posted by CataFOF View Post
      donez stiker ******* !
      sa dat stikerul

      Comment


      • scuza-ma ca ma bag.. 150lei 2 cauciucuri Kormoran??? si FOLOSITE???.. sincer.. iti spun fara pic de rautate.. 100lei ar insemna sa ceri mult..
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • care ai amortizoare spate bilstein B 8 ?
          http://i55.tinypic.com/2dbqtmh.jpg
          Ba' esti nebun!

          Comment


          • Originally posted by Vip3rutzu View Post
            scuza-ma ca ma bag.. 150lei 2 cauciucuri Kormoran??? si FOLOSITE???.. sincer.. iti spun fara pic de rautate.. 100lei ar insemna sa ceri mult..
            in cazul asta astept sa scada pretul<sa se coaca>

            Comment


            • salut

              mai bine donezi gumele, eu am donat 4 si rezerva noua nouta ( doar anvelopa ) asa ca poti ajuta si tu un loganist la nevoie ....
              MILitianu

              Comment


              • am avut niste gauri< negre> in buget si momentan nu-mi permit niste cauciucuri noi,asa ca daca are cineva si-l incurca prin garaj ,astept ,nu chiar degeaba:

                Comment


                • 4 cauciucuri 185/65/15 kormopartz,150 lei...rulate vreo 35-40 k km ,doarpt bucuresti,ca nu stau sa umblu cu ele pe la curieri sau posta...stima!
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • oferta laptop tegra de la toshiba: 10", 1GHz, 512ram, 16 GB SSD, Android. 1150 roni!

                    Comment


                    • Originally posted by AGENTUL NYT View Post
                      4 cauciucuri 185/65/15 kormopartz,150 lei...rulate vreo 35-40 k km ,doarpt bucuresti,ca nu stau sa umblu cu ele pe la curieri sau posta...stima!
                      vin sa le iua de la bucuresti dar daca poti pune o poza

                      Comment


                      • Buna ma poate ajuta si pe mine cineva cu un airbag de logan pasager pot oferi 100 lei si platesc transportul

                        Comment


                        • Originally posted by adyoana View Post
                          din ce an sunt gumele,m-ar interesa pe mine
                          Din 2006 vreo 35mii km. 90 RON ultimul pret. Sunt de pe spate...au profil destul

                          Originally posted by Vip3rutzu View Post
                          scuza-ma ca ma bag.. 150lei 2 cauciucuri Kormoran??? si FOLOSITE???.. sincer.. iti spun fara pic de rautate.. 100lei ar insemna sa ceri mult..
                          N-am stiu care e pretul.... Ms ptr info...nu am luat-o cu rautate
                          Last edited by 191ZUZ; 16 February 2011, 14:24. Reason: Automerged Doublepost
                          Y!M: alexut.style

                          Comment


                          • Originally posted by razvanamza View Post
                            oferta laptop tegra de la toshiba: 10", 1GHz, 512ram, 16 GB SSD, Android. 1150 roni!
                            Poti sa dai mai multe detalii? Este nou, in tipla si sigilat? Are garantie? Daca e uzat cam cat timp a fost folosit?

                            Poti sa ne dai un link la o descriere a produsului, de exemplu cu ce difera fata de acest Toshiba.
                            Super Oferte Accesorii Logan

                            Comment


                            • Toshiba TEGRA AC100-10D nVIDIA , Ram 512MB RAM, HDD 16GB SSD, 10.1 LED, NVIDIAshared, No ODD, Webcam-1.3, BT , Google sw, bgn, Android, Sepia. detalii pe topicul din semnatura mea va rog.

                              pret nou 1120 ron inclusiv timbrul verde si TVA. nu aveam tabela de preturi la zi. Pretul nu include transport prin Bucuresti. daca il doriti va rog sa ma sunati urgent la 0723.15.15.63 pentru ca a mai fost rezervat de cineva! multumesc anticipat.
                              Last edited by razvanamza; 16 February 2011, 16:21.

                              Comment


                              • hai cu ornamentele de bara ..le dau pe ce vreti voi daca aveti nevoie de ele ... hai cu propunerea !!
                                sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                                Simply Stance

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google