B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @hmv86 -pune sarma , e 30 -40 ron un cablu de acceleratie
    @marianno88 - pana maine am nevoie de ea ... cand ii dau talpa imi iese cd-playerul afara

    Comment


    • vreau cablu pentru ca vreau sa modific sistemul de deschidere a usilor facandu-le o parghie ( loveste geamu in solenoid si nu se deschide de tot), facand o parghie exista varianta ruperi sarmei din cauza frecarii de aceea imi trebuie un cablu de acceleratie ca sa culiseze mai "safe"

      care gasiti din greseala unu si vreti sa il donati ne vedem sambata la poli

      Comment


      • cos_min_i, am fost in boxa si am gasit sania. Este de la un Sony Xplod MEX-BT3600 si este nefolosita. Eu am folosit alta sanie. Poti veni sa o iei din Tineretului cand vrei.

        hmv86, nu poti folosi cabluri + camasi de frana pentru bicicleta?

        Comment


        • cred ca ar merge, daca ai anunta-ma si vin sa le iau si sa iti las pleoapele alea

          Comment


          • Din pacate nu am dar stiu ca am cumparat pentru bicicleta mea acum ~1 luna din Big (Castani). Pret: Cablu schimbator pinioane (e cel mai lung) 2Lei/buc, Camasa pentru el 1Leu/buc.

            Comment


            • Originally posted by cos_min_i View Post
              cine are sa-mi dea si mie 1 bucata sina cd-player
              bai dementule , ti`o dau eu , doar ai rabdare.
              punei niste pene acolo sa nu sara.

              Comment


              • ma ce e cu vocabularul asta pestrit la gura ta ? Nu ma costa nimic ,doar sa am timp sa o iau

                Comment


                • pai vad ca te agiti ca curca`n porumb , las`o asa ca ii gasesti rezolvare pana joi.

                  Comment


                  • Salutare, cumpar doua capace pentru difuzoarele din spate. Multumesc.
                    Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

                    Comment


                    • vand

                      salutare,vand o cutie subwoofer jbl 30 diametru pret 60 lei e aproape noua
                      Attached Files

                      Comment


                      • Cumpar amplificator auto si subwoofer. Pentru amplificator sunt dispus sa ofer maxim 250 de lei. Pentru subwoofer... nu stiu, vedem cat mai ramane dupa ce cumpar amplificatorul. Astept oferte.

                        Comment


                        • Salut! Cine are de vanzare jante pentru logan, versiunea prestige, ca cele din imagine?

                          Comment


                          • Sunt si eu interesat de jante modelul Prestige PH2...
                            Attached Files

                            Comment


                            • Gasesc o baterie pe la cineva ? Ca a picat si parca n-as lua noua .
                              MCV 1.5dCi & Volvo 2.5I

                              Comment


                              • Cumpar URGENT usi fata si spate partea dreapta. Nu conteaza culoarea!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google