B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vand acee prestige 30 ron transport inclus
    Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
    Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
    Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

    Comment


    • Am 2 anvelope montana dot 0505 pentru stricat. Vreau si eu acolo sa iau un cico pe ele

      Comment


      • care ai de vanzare un carlig de remorcare pentru berlina cu tot cu priza la un pret bun?
        sigpic

        Comment


        • Cumpar macheta Logan pick up,Sandero,Duster 1/43 la preturi rezonabile!

          Comment


          • vand antena scurtata logan- 25 lei

            Comment


            • Scumpar planetare logan benzina,de preferat dreapta,dar sunt dispus la orce oferta,chiar daca nu sunt in perfecta stare,dar la un pret rezonabil.0762659079
              sigpic

              Comment


              • CataFOF. probabil va accepta unul care are aripa putin atinsa sau zgariata si trebuie revopsita oricum. Eu trebuie sa pun o aripa albastru marine pe ea inainte sa ma duc la asigurari si vreau sa aibe vopseaua originala. Oricum se va revopsi ulterior.

                Comment


                • caut v-ul cromat de logan mcv sau diesel echipare laureate, eventual si cromele de pe "aripioarele" grilei.

                  Comment


                  • cine imi cumpara si mie de la National Arena un tricou cu finala Europa League si sa mi-l trimita prin posta? dau o cafea...
                    sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                    Comment


                    • Vezi ca tricouri cu finala am vazut si la adidas...cam 102 lei parca!

                      Comment


                      • sus cu ceasul si cu telefonul 200 ron pret nou

                        1.6 MPI 8Vsigpic

                        Comment


                        • Cumpar fata de bord de PH1, nu conteaza culoarea, oricum va fi hacuita sa faca loc unui ecran de 7"

                          sigpic
                          ^Logan turbat (WIP)^

                          Comment


                          • URGENT 130 de lei !
                            Last edited by CataFOF; 8 May 2012, 23:27.
                            Logan Forum consiliaza nu si repara!
                            [/SIGPIC]

                            Comment


                            • m ar interesa si pe mine cine are un casetofon original de logan ,oferte in pm ,multumesc
                              sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                              Simply Stance

                              Comment


                              • Radio cd

                                As vrea sa stiu daca si unde pot gasi radio cd care este la logan acum in oferta cel usb si mp3. eventual ce cod are.
                                Last edited by nickpitic; 11 May 2012, 15:47. Reason: gramatica

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google