B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2 ace ceasuri logan ..............o cola maine la Poli pentru cine este interesat

    Comment


    • Originally posted by nickpitic View Post
      As vrea sa stiu daca si unde pot gasi radio cd care este la logan acum in oferta cel usb si mp3. eventual ce cod are.
      si eu sunt interesat + daca are comanda pe volan ar fii perfect
      sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

      Comment


      • vand set aeratoare + masca de bord culoare albastru: pret 50 de lei, marca SEP, ca in imaginea colegului Valentin, doar ca pe albastru ( asemanator cu albastru egee). se vand set covorase originale Koleos cu mici defecte, tot 50 lei. repet, sunt presurile originale de fabrica, cu capse cu tot.
        Attached Files

        Comment


        • Are cineva de vanzare conectori pentru fire care nu necesita taiarea firelor?
          Asigurari RCA cu livrare gratuita in Bucuresti. Partener Destine Broker.

          Comment


          • grila cromata

            Originally posted by razvanamza View Post
            caut v-ul cromat de logan mcv sau diesel echipare laureate, eventual si cromele de pe "aripioarele" grilei.
            cauti si asta?
            Attached Files

            Comment


            • razvane , iti dau 20 lei pe covorase , ma intereseaza doar cele spate.

              Comment


              • si eu 20 ron razvane pe cele fata ca sa dai tot setul !!!
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • ne vedem azi la constitutiei sa vi le dau. numai ca covorasul spate este un intreg, nu "bucatit". nu se potrivesc perfect pe Logan, decat cu ajutorul unui cutter.

                  covorase fata rezervate lui mvp.
                  Last edited by razvanamza; 11 May 2012, 20:09. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Vand Motorola Flipout ca nou la cutie cu garantie, necodat/ Pret: 450ron/ Accept schimburi cu telefoane cu ecran cat mai mareee/ 0766799251
                    Attached Files
                    Megane II faza II 1.5dcI K9K

                    http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                    Comment


                    • Caut plasticul de pe stalpul din dreapta fata (de la parbriz) de pe Logan in stare buna... mai exact imbinarea dintre plafon si bord... accept donatii dar ofer si cash in caz de nevoie.
                      "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                      Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                      Comment


                      • @fuzzy - asta am cautat si eu prin zona vre-o 2-3 luni pana la urma am gasit pe la dezmembrari auto. Cel mai usor incerci pe acolo.
                        Super Oferte Accesorii Logan

                        Comment


                        • Vand Blackberry 8900 curve pret 400 ron668516947081202616367910-6563878-300_300.jpg

                          1.6 MPI 8Vsigpic

                          Comment


                          • caut si eu v-ul cromat de la bara fata .... ma poate ajuta si pemine cnva ??? multumesc
                            sigpic
                            Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                            Comment


                            • Vand Placa Video Ati Radeon

                              Vand Placa Video Ati Radeon HD 4350-Pret 80 LEI
                              Configuratie: DDR3,512 MB-64 Bit,iesire HDMI,DVI,VGA
                              placa-video-his-ati-radeon-hd4350-512mb-ddr2-h435h512hdp.jpg
                              Logan Forum consiliaza nu si repara!
                              [/SIGPIC]

                              Comment



                              • 30 lei bara !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google