B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare!vinde/doneaza cineva un modulator fm?

    Comment


    • Radio cd

      Originally posted by nickpitic View Post
      As vrea sa stiu daca si unde pot gasi radio cd care este la logan acum in oferta cel usb si mp3. eventual ce cod are.
      Nimeni nu stie?

      Comment


      • o poza cu bara pui si tu sa o vedem.merci!
        Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

        Comment


        • Am bateria de la ford prin casa si ma incurc de ea....am inlocuit-o pentru ca in februarie am cumparat o varta pentru logan iar in aprilie am vadut masina iar bateria noua pastrat-o pentru Ford.

          Poze mai jos, prima fiind reala. 100 de lei (Rog PM)
          Attached Files
          Last edited by PCH; 21 May 2012, 09:56.

          Comment


          • Exista vreun fan Dinamovist care vrea sa participe la finala cupei ? am 2 bilete peluza nord ...
            Attached Files
            Last edited by CataFOF; 22 May 2012, 01:24.

            Comment


            • Este posibil ca in cateva saptamani sa aduc anvelope Second Hand spre comercializare la preturi pentru orice buzunar , daca e cineva interesat de o anumita dimensiune pentru a cumpara sa-mi dea un PM.

              Repet , nu este ceva sigur....
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • donez cateva postere cu BUG Mafia, Parazitii, Bitza, 50 Cent, Eminem

                Comment


                • O pereche de paravanturi fata cam ciupite pe margini si un plastic de pe stalpul dreapta fata ce are suportii de plastic indoiti ofer.... cer o cola la jumate.
                  "Roata, chiar de-ar fi pătrată, tot se-nvârte, câteodată." - N. Guţă
                  Ca tratament general contra durerilor, recomand Xanax. Ramai cu durerea de p#!@

                  Comment


                  • Vand 2 numere gold Cosmote 076 0763360 si 076 0763366, cine este interesat astept PM
                    Megane II faza II 1.5dcI K9K

                    http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                    Comment


                    • unde gasesc si eu o fulie alternator? imi trebuie cu 5 caneluri si ambreiaj.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vand Sistem Audio Genius 5.1 Aproape Nou!

                        Vand Sistem Audio Genius 5.1 Aproape Nou!
                        Pret 100 de lei,folosit doar 2 luni fix,manual si cutie la el!
                        22.jpg

                        33.jpg

                        44.jpg

                        55.jpg

                        66.jpg
                        Logan Forum consiliaza nu si repara!
                        [/SIGPIC]

                        Comment



                        • 30 lei bara !

                          Comment


                          • Originally posted by geo_ultras View Post
                            donez cateva postere cu BUG Mafia, Parazitii, Bitza, 50 Cent, Eminem
                            ..........................

                            Comment


                            • Doua Macarale manuale Dacia Logan Geamuri fata stare de functionare foarte buna,complete!-80 de lei

                              LNB-URI TWIN NOI ptr antene de satelit cu noise freqvence 0.2-50 LEI/BUCATA

                              Receiver OPTIBOX EXTRA HDMI DUAL USB Perfect Functional-100 Lei Negociabil


                              Produsele sunt intr-o stare de functionare fffoarte buna si stare estetica fff buna,unele chiar noi,ptr detalii ma gasiti la adresa de e-mail gasca_andrei@yahoo.com sau cel mai sigur la numarul de tel 0733 178 719
                              vand-2-geamuri-manuale-macarale-logan-manuale-pret-negociabil-marius-pitesti-pitesti.jpg

                              lnb-twin-daxis-focsani.jpg

                              675536927331103544009472-94454-700_700.jpg
                              Logan Forum consiliaza nu si repara!
                              [/SIGPIC]

                              Comment


                              • Mai am un numar gold daca vrea cineva 076 076 3366 (numar frumos si usor de tinut minte)
                                Megane II faza II 1.5dcI K9K

                                http://www.loganclub.ro/forum/b_189_ygn_2-t41493.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google