B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @baghera atasez o poza cu ce cred ca ti-ai dori,daca e asa,trebuie sa faci rost de codul piesei,sau sa mergi la un parc auto de dezmembrari si acolo gasesti cu siguranta ce cauti
    Attached Files
    sigpic
    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

    Comment


    • Ai rezolvat cu bila Marx...daca nu da-mi un p.m. si o rezolvam noi...
      Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

      Comment


      • Nu, nu ... sus pe primul rand ( de sus in jos ) unde este emblema dacia, prima linie (gaura) in spatele emblemei, acolo este una bucata plastic. Cum adaug poza ?
        Last edited by bagheera; 24 April 2010, 09:34.
        :popa:

        Comment


        • Originally posted by bagheera View Post
          Nu, nu ... sus pe primul rand ( de sus in jos ) unde este emblema dacia, prima linie (gaura) in spatele emblemei, acolo este una bucata plastic.
          dezmembrari scrie pe tine si gasesti sigur ce cauti
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • In general Loganurile cu aer conditionat, dar nu este obligatoriu, au acel plastic de care spune bagheera. Cel mai simplu ca sa va dati seama daca il aveti este sa bagati degetele in grila superioara, in special in ultimele doua linii de sus. Veti vedea ca va veti "lovi" intr-un plastic (unii), iar altii vor baga mainile cat cuprinde acolo.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • Vand 2 boxe fata , pe 13 folosite dar in stare de functionare !
              50 lei
              Last edited by viorel73; 24 April 2010, 13:09.
              B 44 NWP

              Comment


              • Vand 2 tricouri Nike , Dinamo Bucuresti
                Masura : L si XL

                Imagine0487.jpg

                100 ron bucata.
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • La cine apelez si eu pentru 300 ml de ulei Dacia Oil Premium 5w30?
                  Contra cost la cursul BNR. Sau cine mai are nevoie, ne combinam 3 insi la un bidon de 1l.
                  Multumesc anticipat.
                  sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                  Comment


                  • vrei neaparat dacia oil? daca vrei mai am ceva mobil super 3000 5w30
                    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                    Comment


                    • Da, neaparat Dacia Oil. Nu vreau sa se ia la bataie in motor.
                      sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                      Comment


                      • daca e 5w30 nu conteaza producatorul decat foarte putin.. in conditii speciale (gen forja) se vede o oarecare diferenta calitativa...
                        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                        Comment


                        • "@viperu: ai debitat prostii. Uleiurile se deosesbesc intre ele si prin alte lucruri in afara de acele cifre: x W y. Deci, ca sfat, ulei de la aceeasi marca, cu acelasi indicativ. Nu faceti ciorba, ca nu se pupa uleiuri diferite intre ele.

                          PCH, Viperutul si altii: despre sport si Steaua pe chat, ca aici stricati thread-ul, fiind de vanzari-cumparari.

                          Comment


                          • aveam eu un plastic din-ala, ramas de cand am avut lovita bara fata. bagheera, da-mi un pm sa nu uit.

                            Comment


                            • @razvanamza- scuza-ma ca ma bag dar nu mai ai cumva si "capacul" de plastic de sub bara de pe partea dreapta cel care vine sub proiector?

                              Comment


                              • Originally posted by Cezar View Post
                                "@viperu: ai debitat prostii. Uleiurile se deosesbesc intre ele si prin alte lucruri in afara de acele cifre: x W y. Deci, ca sfat, ulei de la aceeasi marca, cu acelasi indicativ. Nu faceti ciorba, ca nu se pupa uleiuri diferite intre ele.

                                PCH, Viperutul si altii: despre sport si Steaua pe chat, ca aici stricati thread-ul, fiind de vanzari-cumparari.
                                e mai mult de donatii , dar sa transformat in vanzari

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google