B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salut. vreau sa sumpar cauciucul kormoran de la roata de rezerva! daca cineva are si vrea sa se scape repede .. eu sunt interesat!

    Comment


    • paravanturi pe un pepsi (cele de pe fata), plastice diverse grile intrebati pe pm. sau aici

      Comment


      • Originally posted by razvanamza View Post
        vreau si eu plasticu de la maneta de viteza, cel care tine "pielea" in consola aia de plastic
        tu, eu si inca 4 - 5 :P ... nici macar sa o cumpar nu reusesc sa o gasesc.

        Comment


        • are un prieten jante din aste ,sint pe 17 si vrea schimb cu altele pe 15 chiar si cele originale ,aliajpun o poza
          Attached Files
          stii tu... HZP ;)

          sigpic

          Comment


          • ale lui Blondu?
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Aveti careva protectiile de aripa spate ? Mersi
              sigpic

              Comment


              • caut un filtru sport , doar filtru ....

                Comment


                • M-ar interesa pe mine treaba cu jantele.. Sandu, ai PM
                  REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                  Comment


                  • Stopuri !!!


                    vand stopuri logan,modelul-vezi foto,pretul este de 140 lei/set negociabil ,nu sunt tiganite,nu intra apa in ele,deci nu se aburesc,sunt super intretinute,au becuri si mufa,cine le doreste ma poate contacta la tel. 0727.90.00.74 - Nicu dupa ora 20:00,anunt valabil !!!
                    Attached Files
                    sigpic
                    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                    Comment


                    • @NYT: E deja al cincilea post in circa 10 zile ... faci concurs cu altii ... daca vrea careva sa le ia, sigur cauta sau intreaba! E valabil pentru toti!


                      Nu stergeti admini, va rog: Nyt iti recomand site-ul okazii ... in maxim 1 luna le vinzi daca pui pret bun! bafta!
                      sigpic

                      Comment


                      • are cineva o grila de bara ph1 ? ce-a cu sigla dacia !!
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • Eu am,dar e mai pitica...a mai fost taiata din ea.
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • am si eu una , e scoasa sigla dacia , dar mai trebuie finisata

                            Comment


                            • wtf...

                              Originally posted by fuguletz View Post
                              @NYT: E deja al cincilea post in circa 10 zile ... faci concurs cu altii ... daca vrea careva sa le ia, sigur cauta sau intreaba! E valabil pentru toti!


                              Nu stergeti admini, va rog: Nyt iti recomand site-ul okazii ... in maxim 1 luna le vinzi daca pui pret bun! bafta!
                              iti doresti vreo functie,parerea mea este ca trebuie sa iti vezi de treaba ta,in masura sa vb este skandal si mario_popa,sau cei ce au functii abilitate
                              am respectat termenii forumului,24h/24h,la rugamintea lui skandal nu am mai postat la 24h/24h ci o data pe pagina
                              deci hai sa ne vedem fiecare lungul nasului,Te rog frumos
                              stima tuturor!!!
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment


                              • Originally posted by SilviuB View Post
                                tu, eu si inca 4 - 5 :P ... nici macar sa o cumpar nu reusesc sa o gasesc.
                                Am incercat eu la o reprezentanta Dacia, si nu mai gaseam usa sa ies cand am auzit cat costa.
                                sigpic LOGAN -> ABS Plus -> 1.4 -> Albastru
                                http://picasaweb.google.com/tudoremanuel/GOLANULMEU#

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google