B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bgdn213NFS View Post
    Era o vreme in care toti loganistii veterani respectau regulamentul. Si nu din cauza regulamentului ci din cauza respectului de sine. As fi fost interesat de acel Sony dar nu cumpar fara poze, vanzatorul vrea sa vanda sau a postat un anunt doar ca sa fie?!

    Donez geam oglinda PH1 cu incalzire (sistemul de incalzire este defect). Predare personala in zona Rahova/Dristor/Piata Alba-Iulia.

    mai ai oglinda ?

    ma intereseaza, a mea a zburat la contactul cu o alta oglinda necunoscuta pe timpul noptii. eventual imi poti lasa un nr de tel pe pm sa putem stabilii o intalnire.

    multumesc.

    Comment


    • Vand 2 plafoniere
      1 bucata cu 18 sau 20 leduri super flux pret 30 lei
      1buc cu 12 leduri super flux doar ca este plafoniera dubla si se mai poate adauga o alta nuanta sau altceva pret 30 lei sau ambele la 50 lei
      Contact 0767396370 Mihai!!!! 1
      Attached Files

      Comment


      • In ce zona Dzv?
        Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

        Comment


        • vand ornament bara MCV (cel de sus mijloc) =50 lei
          si capace scaune(eu am pus incalzire si le-am inlocuit)=30 lei
          Daca bat campii la preturi se negociaza!
          Attached Files

          Comment


          • Lichidare STOC LEDURI !!!

            Vand leduri la bucata dar si la set ( 2 bucati ). Preturile sunt mici deoarece se urmareste lichidarea stocului incat magazinul se inchide. Toate becurile sunt noi si se probeaza inainte de a incasa banii. La vanzare mai am si Braduti auto AREON SMILEY FACE ( vanilie , fresh ....etc ) 2 lei , esente 25 ml 15 lei si suport telefon tableta etc gripgo 15 lei. Predare personala zona Titan , Stadionul National sau Electroaparataj. La mai multe produse ofer discount!!!
            Attached Files

            Comment


            • !!!oferta!!!

              Oferta BOMBA doar saptamana asta! Set 2 becuri led alb doar 10 lei!!!
              Attached Files

              Comment


              • Originally posted by gabitzu_boss View Post
                Vand leduri la bucata dar si la set ( 2 bucati ). Preturile sunt mici deoarece se urmareste lichidarea stocului incat magazinul se inchide. Toate becurile sunt noi si se probeaza inainte de a incasa banii. La vanzare mai am si Braduti auto AREON SMILEY FACE ( vanilie , fresh ....etc ) 2 lei , esente 25 ml 15 lei si suport telefon tableta etc gripgo 15 lei. Predare personala zona Titan , Stadionul National sau Electroaparataj. La mai multe produse ofer discount!!!
                La ce pret este setul de benzi albe? cele cu lamborghini galben pe ambalaj.

                Comment


                • pentru plafoniere, pentru pozitii si pentru numar ce ai mai puternic ?

                  Comment


                  • pozitii cu 13 smd cele la 10 lei , plafoniera am placile cu 16 smd sau mai multe , la numar poti monta placa sau bec dar pentru iluminare mai buna recomanda placa cu leduri....depinde de lampa

                    Acela este daytime running light si este 40 lei

                    Mai multe produse veti putea gasi incepand de maine pe olx userul gabi. Am la vanzare suportul gripgo la cel mai mic pret, asa ma puteti gasi usor. Daca doriti sa ma contactati pentru diverse produse numarul meu este 0745097430 ( orange ). O seara placuta tuturor!
                    Last edited by gabitzu_boss; 9 March 2015, 23:09. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Poze stopuri si iluminat leduploadfromtaptalk1425932109704.jpguploadfromtaptalk1425932136542.jpguploadfromtaptalk1425932151788.jpguploadfromtaptalk1425932165823.jpguploadfromtaptalk1425932181734.jpguploadfromtaptalk1425932196679.jpg oferta braduti 2 lei orice model

                      Comment


                      • eu am ph2, precum se vede si din avatar, adica w5w la plafoniera, pozitii si numere. merg placile la plafoniera si la numere ?!

                        Comment


                        • Placile au 3 adaptoare si anume : pozitie , semnal si cilindru pentru lampa din portbagaj sau torpedou

                          Sunama maine dupa ora 7 si iti dau orice detaliu doresti
                          Last edited by gabitzu_boss; 9 March 2015, 23:51. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • @gabitzu_boss - ai pe o singura pagina 3 anunturi cu leduri din 5 posturi. Am crezut initial ca faci monolog. Tu scrii si tot tu raspunzi. Se posteaza un singur anunt pe PAGINA (pe o pagina sunt 20 posturi).

                            Comment


                            • [VAND] Anvelope michelin primacy 205 50 17

                              Vand set 4 anvelope michelin primacy hp
                              205 50 R17
                              Dot 1312 (2012 )
                              pentru cine e interesat pot face un set de poze amanuntit sau se pot vedea pe masina in Bucuresti si Ploiesti
                              Sunt in clasa A la aderenta pe carosabil umed
                              Schimb cu anvelope dimensiunea 205 45 17
                              Nu trimit in tara ,accept test la vulcanizare
                              Pret /set 500 ron
                              Tel 0721180465

                              Comment


                              • vand oglinda electrica ph2 dreapta fara capac. nu am poze, se vede live

                                pret: 57 lei negociabil. valabil doar pt bucuresti

                                nr tel: 0765 90 60 26

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google