B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Galaxy Mini 2 - 100 de lei fix!

    Capacul galben este nefolosit. Celalalt arata ca nou.
    "Cromul" este exfoliat pe alocuri, dupa cum se observa.
    Attached Files
    If it ain't broke, don't fix it!

    Comment


    • Cumpar 2 protectii aripi spate logan PH1 si, eventual, capace de dokker sau PH2.

      Comment


      • Up schimb jante wolfrace triad R15 4x100/4x108 cu jante de aliaj origine dacia.










        Un singur anunt pe pagina!
        Last edited by Niki; 11 May 2015, 15:20.

        Comment


        • Vand 2 bucati husa silicon pentru chei de Dacia/Renault, cu marcaj pentru 3 butoane.
          In poza e o cheie de Logan II

          Pret 45lei fiecare. Contact: 074O.168.788
          Attached Files

          Comment


          • vand 2 module ce implementeaza functia de impuls (si nu doar atat), pentru logan 2, cele cu butoane pe consola centrala.
            modulele sunt plug and play si se pot scoate oricand fara sa afecteze cumva la garantii sau alte nedu...
            realizeaza muuuuulte functii: impuls, calibrare prin apasare prelunga, ceas geam uitat deschis, programare numar de clickuri(maxim 3) pe telecomanda originala in vederea ridicarii la incuiere masina, programare ore scurse pana la ridicarea geamului uitat deschis, ofera posibilitatea sa opreasca geamul din cursa la o reapasare pe inchidere,
            face multe inafara de cartofi prajiti.
            am doar 2perechi, le vand doar pereche, pretul 250lei perechea. cine-i din Bucuresti, poate sa vina sa probeze.

            poze cu jucariile:
            Attached Files
            Last edited by Niki; 14 May 2015, 16:50.
            Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

            Comment


            • vand distantieri roti 25mm grosime, prindere dubla, speciali pentru dacia/renault.
              4x100 prinderea prezoanelor, umar centrare roata, gaura centrare pe butuc 60,1 mm, insertii de otel filetate.
              prelucrati pe masina cu comanda numerica, nu strung. cumparati acum cca o luna de la alsteel cluj - puteti sa ii cautati pe net, au detalii pe site.
              vin cu prezoanele specifice cu cap scurt pentru prinderea pe butuc - 16 bucati.
              stare ca noi, sunt motati pe masina si s-a parcurs cu ei o distanta de cca 1000-1500 km.
              se centreaza perfect pe butuc, intra chiar putin strans. nu bat la viteza mare - i-am probat inclusiv flatout pe A1, nu au/nu fac nicio problema.
              azi se dau jos de pe masina din motiv ca atunci cand i-am luat nu am luat in calcul ca jantele de vara au deja ET 35 iar acum am ajuns cu ET foarte mic.
              pentru jante cu ET standard sunt ok.
              pret 680 de ron toti 4, nu va luati dupa preturile de pe site, in realitate sunt mai mari si nu includ TVA - pot dovedi cu factura de achizitie pe care o dau pentru garantie. incerc sa recuperez cat mai mult din banii dati pe ei ca sa pot sa imi iau de 20 mm sa aduc ET-ul la valoare mai umana
              pentru doritori, le fac mai multe poze azi la demontare.
              Attached Files
              Last edited by skd_ozenel; 15 May 2015, 10:55.

              Comment


              • Are cineva plasticul incercuit in poza? este cel de care se prinde maneta de deschidere capota. Cumpar si cablul complet daca este la un pret decent, il ciungaresc eu dupa. Multumesc 0724934666
                Attached Files

                Comment


                • modulele ce implementeaza functia de impuls pe logan 2, http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=6440
                  valabila doar o pereche, pretul nou fiind de 240lei(perechea).
                  Daca vrea Dumnezeu sa castigi la loto, iti da "noroc" si fara sa joci..

                  Comment


                  • vand timonerie 1.5 dci - 150 lei
                    Can't touch this !

                    Comment


                    • Curea accesorii si buji iridium sh

                      Vand:
                      1. curea de accesorii de origine 5pk, utilizata pe masina din semantura cca. 9-10.000Km, achizitionata si montata in dec. 2014
                      Pret: 25lei

                      2. set 4 bujii Denso Iridium IK20, utilizate pe masina din semnatura cca. 23-24.000Km (achizitionate si montate in mai 2014)
                      Pret: 65lei

                      In cazul achizitionarii ambelor produse, pretul total per pachet este de numai 70 lei.

                      Ambele produse sunt in stare f. buna de functionare, nu au vicii ascunse, etc

                      Ptr. cei interesati, detalii pe PM!

                      Cateva foto reprezentative:
                      Attached Files

                      Comment


                      • Toba sport Carub
                        Vine însoțită de silencer + adaptările făcute deja.
                        Preț 150 lei

                        Salut, O mai ai sau e data deja?Ti-am trimis si PM dar nu ai raspuns.Mc.

                        Comment


                        • Urgent. Cine vinde subwoofer ?

                          Comment


                          • Mio Mivue

                            vand un suport de parbriz pentru camera dvr mio mivue 358, camera am pierdut-o,

                            60 lei discutabil

                            Paul
                            0744841973

                            Comment


                            • Kojak,ai PM.

                              Comment


                              • Ti-am trimis PM cu raspuns.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google