B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cumpar un cauciuc nou Fulda Kristall Montero 195/65/15
    tel : 0723584981
    lipsa text

    Comment


    • Cumpar:

      M-ar interesa urmatoarele (la un pret mai bun):

      - masca fata ph2 cu sigla Renault
      30,23e + 20,55e = 215 ron.jpg 01'.jpg

      - una bucata janta aliaj (modelul din foto)
      5.jpg

      - patru (4) capace pt. janta aliaj (modelul din foto - cu sigla Renault)
      5,17e x 4buc = 87 ron.jpg

      - elementul cromat (ph2) din fata si spate
      untitledlogan'.jpg Logan1'.jpg
      In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
      http://searchme71.blogspot.com/

      Comment


      • care are sa imi dea si mie imprumut un set de manere interioare? doar "clapacioacele" multumesc!
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • N'are nimeni nevoie de aparatori noroi pt. MCV?
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • difera cu ceva fata de celel de la sedan ? eu am nevoie de una de pe fata ca s-a rupt asta iarna intr-o gramada de zapada.

            Comment


            • da, cred ca difera. in primul rand ca sunt de spate
              If it ain't broke, don't fix it!

              Comment


              • @search_me71: in cel mai bun caz cu o janta si cu ornamentele cromate te putem ajuta.. dar referitor la tot ce e marcat "renault".. noi avem dacii frate, nu renault..
                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                Comment


                • Vip3rutzu ... si daca el vrea sa aiba renault care ar fi problema ta ??

                  P.S: Piese de care ai nevoie ar trebui sa le cauti inafara romaniei, pe forum la noi 100% nu le gasesti si nici in tara, doar janta o s-o poti gasi aici si elementele cromate fata + spate ( dezmembrari )! Bafta!
                  sigpic

                  Comment


                  • @search_me71: in cel mai bun caz cu o janta si cu ornamentele cromate te putem ajuta.. dar referitor la tot ce e marcat "renault".. noi avem dacii frate, nu renault..


                    Loganele de Franta au si asa ceva si bara si acele jante ;P si din cate vezi loganul care e in poza e de Rusia , numai ce e export au asa ceva , gasesti sa iei numai de pe vruna din afara
                    Last edited by bl0ndu; 8 July 2010, 17:29.

                    Comment


                    • Atunci caut sa schimb si eu farurile mele cu un set de faruri dintr-acestea + diferenta, poate am noroc desi sunt slabe sanse... http://vinodvv.files.wordpress.com/2..._logan_001.jpg .
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • Alex, incearca sa gasesti codul farurilor si mergi apoi la Reprezentanta si comanda'le
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • Toba sport Logan-Type R

                          Are sistemul de prindere deja fabricat pe toba pentru logan, are si prelungirea de teava de la toba la intermediara. Toba este mai mult sau mai putin universala Type R este producator.
                          120 ron.

                          0723250238


                          Se aude bestial!

                          Toba 100% inox

                          Comment


                          • @aleXpeed ieri am vazut in targ la vitan un logan argintiu exact ca cel din poza cu faruri , bara cu emblema renault , trapa , bara de ph2 pe spate ....si trapa ; era de vanzare
                            my ride - still under construction

                            Comment


                            • Cine are rame pentru difuzoare ovale ...ma intereseaza partea aceea de protectie ca ala mele au venit cu plasa...eu vreau ceva cum este inprima poza
                              Attached Files
                              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                              sigpic

                              Comment


                              • ...

                                As vrea sa schimb capacele negre de la aerisire cu unele argintii (la fel ca inelele) ... exista asa ceva ? ati vazut pe undeva ? ... un linc ?!
                                Attached Files
                                Last edited by skandal; 9 July 2010, 14:43.
                                In cazul unui al III-lea razboi mondial, femeile ar primi puşti... iar bărbaţii puştoaice !
                                http://searchme71.blogspot.com/

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google