B A Z A R & D O N A T I I -- Logan Club Bucuresti

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Caut imprumut un set de arcuri sport,nu radeti...am nevoie 2 saptamani cat plec in concediu cu gazolina.....Fac cinste...
    sigpic

    Comment


    • Are cineva un buton asemanator cu cel din poza? imi trebuie pentru deschiderea portbagajului.
      Attached Files

      Comment


      • esti din bucuresti, vezi ca gasesti pe Maica Domnului---Lizeanu la magazinele cu piese electronice.

        Comment


        • Originally posted by sorin1983 View Post
          esti din bucuresti, vezi ca gasesti pe Maica Domnului---Lizeanu la magazinele cu piese electronice.
          Merci frumos, totusi e cam departe de mine, stau in rahova. N-as prea vrea sa bat jumatate de oras pentru un buton de 10 lei.

          Comment


          • cu tramvaiul dai 3 lei cel mult. 32 la unirii si 16 pana la lizeanu, iar "dizalu" consuma putin..

            ONTOPIC: un "v" cromat de mcv are careva?
            Last edited by razvanamza; 28 June 2013, 13:44.

            Comment


            • Caut tripla ph1 doar partea pe care se pun becurile, a mea s-a topit... precizez ca imi trebuie doar stanga..

              Comment


              • am si eu nevoie de 2 prezoane pt jante de aliaj(cele cu saiba)
                my ride - still under construction

                Comment


                • Originally posted by Bgdn213NFS View Post
                  Merci frumos, totusi e cam departe de mine, stau in rahova. N-as prea vrea sa bat jumatate de oras pentru un buton de 10 lei.
                  Cumetre, esti aici in oras, nu esti la cateva sute de km departare.

                  DA, cateodata bati si sute de km pentru o piesa de 1 leu, daca-ti trebuie si n-ai de unde s-o iei.

                  La magazinul Conex e deschis si sambata pana la pranz, mergi acolo si iei ce-ti place.

                  Trebuie sa stii despre butonul ala daca e cu retinere sau nu, normal inchis sau normal deschis. Pentru portbagaj iti trebuie fara retinere, normal deschis

                  Nu inteleg motivatia, nu vreau sa ai impresia ca te jignesc... Dar atat imi vine in minte : zgarcenie? comoditate? lene? Sa fie valabil si pentru ceilalti (se stiu ei) care asteapta chestii gratis, daca se poate sa le duci la ei la usa...


                  EDIT : Un foarte bun prieten sta in Rahova. Am batut anul trecut drumul din Cernica pana in Rahova chiar si pentru o idee care mi-a venit asa, intamplator. Am venit la el de zeci de ori, am batatorit calea. Deci se poate.
                  Last edited by dsign; 29 June 2013, 08:54.
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by dsign View Post
                    Cumetre, esti aici in oras, nu esti la cateva sute de km departare.

                    DA, cateodata bati si sute de km pentru o piesa de 1 leu, daca-ti trebuie si n-ai de unde s-o iei.

                    La magazinul Conex e deschis si sambata pana la pranz, mergi acolo si iei ce-ti place.

                    Trebuie sa stii despre butonul ala daca e cu retinere sau nu, normal inchis sau normal deschis. Pentru portbagaj iti trebuie fara retinere, normal deschis

                    Nu inteleg motivatia, nu vreau sa ai impresia ca te jignesc... Dar atat imi vine in minte : zgarcenie? comoditate? lene? Sa fie valabil si pentru ceilalti (se stiu ei) care asteapta chestii gratis, daca se poate sa le duci la ei la usa...


                    EDIT : Un foarte bun prieten sta in Rahova. Am batut anul trecut drumul din Cernica pana in Rahova chiar si pentru o idee care mi-a venit asa, intamplator. Am venit la el de zeci de ori, am batatorit calea. Deci se poate.
                    Asta e parerea ta. Eu pretuiesc foarte mult timpul iar butonul ala pe care il cautam eu nu era ceva SF si de negasit. Recunosc ca a fost si un pic de comoditate, de aceea prefer sa gandesc inteligent: am ales sa dau un anunt pe forum, daca nu s-a gasit nimeni sa vanda, seara m-am dus in primul magazin de electrice din rahova si mi-am cumparat butonul (3 lei).
                    Sa nu ma intelegi gresit, te respect indeajuns de mult pentru cine esti, chiar daca nu avem prea multe tangente. Totusi nu inteleg care e problema ta, mereu ai cate ceva de comentat pe forum daca cineva nu procedeaza pe gustul tau. Daca vrei sa ajuti cu adevarat, poti sa vii cu un sfat bun pentru ceea ce cauta omul, nu sa il critici pentru actiunile lui, de criticat toti suntem capabili. Daca nu ai ceva bun de zis, mai bine taci. Iti multumim pentru ajutorul acordat si pe care il vei mai acorda in viitor. Prefer sa consider discutia incheiata si sa nu decurgem la pagini intregi scrise numai cu replici "destepte".

                    Comment


                    • Au terminat unii, incep altii ?
                      Daca nici dsing nu a dat sfaturi utile ...atunci cine.

                      Sent from my GT-S6802

                      Comment


                      • .

                        aiurea ...... vorbim sa ne aflam in tranvai ......

                        Comment


                        • Are cineva o placa ( cea cu ledurile de la kilometraj,turometru - nu stiu exact cum se numeste ) care nu-i mai trebuie sau la un pret decent ? Vreau sa invat sa schimb ledurile din bord,si nu as vrea sa o stric pe cea a masinii.
                          My Ride ! B - 29 - TmT

                          Comment


                          • 1. Capota PH1 model 2007 albastru egee+actuator de PH2 150 lei
                            2. Stopuri PH1 fara zgarieturi/crapaturi 150 lei
                            3. Mufe stopuri PH1 10 lei
                            4. Duze SH sunt ca noi 10 lei
                            5. Mouse Microsoft 20 lei
                            6. Aspirator Rowenta cu acumulator (incarcabil la 220 V), e ca nou, cred ca mai e in garantie 40 lei

                            Toate preturile sunt negociabile, accept schimburi. Nu sunt interesat de telefoane si boxe. 0724 934 666
                            Attached Files

                            Comment


                            • cumpar samsung galaxy chat in stare cat mai buna, eventual varianta alba!
                              sigpic

                              Comment


                              • nfs-ule pune mouse-ul deoparte ca il iau eu
                                http://www.loganclub.ro/forum/b_74_v...4.html?t=33994

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google