Masinile Noastre- BUBUITE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu stiu ce sa zic Jockere,aripa fata hai ca o face,da aia spate mi se pare prea rupta pe acolo si indoita,as vrea si sa o schimbe,as vrea si sa nu o schimbe,ma intelegi.Nu vreau sa o taie si sus,tot o sudura sa fie dupaia si sa lucre si prost sa rugineasca.Numai de aia mi,sa nu rugineasca in timp,si cu pragul,o sa le zic,merci de pont. O sa scriu aici ce si cum,pe parcurs ce o repar.
    Cumpar volan de Duster

    Comment


    • man..ce sa zic. nu se mai lucreaza ca pe vremea lui impuscatul. Iese masina bine, belive me! cauta in schimb un service bun!
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Salut.
        Ma gindeam ca nu voi posta pe aici
        Dar dupa cum se vedeatasez citeva poze ci isparva de azi
        De dimineata am dus fata la scoala si am vrut sa bag masina in curtea scolii,rezultatul se vede mai josAm virat dr sa intru in curte si acolo fiiind foarte ingust(si geamurile aburite) nu m-am incadrat bine.
        Am fost la casco,masina e in service o iau luni,dar acum a trebuit sa semnez un act aditional prin care se adauga franciza de 175 euro sa u 750lei.
        Sper ca nu voi mai avea nevoie niciodata
        Numai bine.
        Attached Files
        Un Logan----YNG-----
        Numai bine.

        Comment


        • da ce hotarat ai fost... si sigur pe tine
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • Salut.
            Da,merge si muzica mai tare si nu am simtit.decit cind era prea tarziu
            "Azi am fost tare nesimtit"
            Numai bine.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • aolo augustin dar ai avut si muzica data drumul ? lasa...se reface !! voi sa fiti sanatosi ...
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Da,Cosmin,se face acum e la doctor,pina luni stau fara........"amanta"ca sa zic asa
                Numai bine.
                Un Logan----YNG-----
                Numai bine.

                Comment


                • ca sa fie treaba treaba...hai si a mea aici..si cel ce ma lovi.scuze de dublu post
                  Attached Files
                  Last edited by ADI-WRC; 6 October 2010, 15:07.
                  sigpic

                  Comment


                  • seat ibiza...
                    Attached Files
                    sigpic

                    Comment


                    • Salut.
                      Nasol
                      Dar vezi ca tot mai tare-i loganulseatule varza.
                      Vad ca ti sa rupt si suportul de accesorii.Inseamna ca a venit destul de tare
                      Numai bine.
                      ps:acum sa vezi ce ai de asteptat pina va fi gata masina.Eu am o spatamna de cind am lovit-o.
                      Masina e gata dar nu au primit acceptul de plata de la asigurator.
                      Numai bine.
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • seatul ala a intrat in tine si arata in halul ala?????si care credeam ca loganul e praf...tocmai ce am vazut mare accident la apaca....un zefira zob in fata si un logan dauna totala sigur,era acordeon in partea dreapta...Doamne fereste!!!

                        Comment


                        • frate dar din ce e facut seatu??? mamaliga?? loganu zici ca a atins ceva cu 20km/h.
                          hai ca scapi usor cu reparatia, bafta in continuare.

                          se vede ca loganu e masina de masina!
                          Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                          Comment


                          • Am avut si eu parte de un mic incident ...
                            Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                            Comment


                            • poti detalia,eventual niste poze?

                              Comment


                              • ce sa detaliez ... nu mi s-a acordat prioritate si am facut poca de s-au indoit masinile bine ... imi pare rau nu pot sa pun poza din cauza site-ului ... nu-mi da voie am incercat si ieri cand am dat primul post ... devizul a dus vreo 14.000RON pozele le puteti vizualiza aici http://www.loganclub.ro/forum/my_car...-t22319p3.html postul 58
                                Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google