Masinile Noastre- BUBUITE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fugulet imi pare rau, dar priveste partea buna, poate ii faci clean, bad boy vezi tu ;)
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • vitriol faza cu nu ma intereseaza etc i-am zis-o dupa ce am terminat cu toate actele etc ... el a zis direct ca nu accepta amiabila ca sa ma faca pe mine ... sa-mi ia permisul etc ... si ete prostul ca a ramas cu buza umflata ca tot mai am permisul ...

      el nu a vrut amiabila ca e sofer profesionist pe RATB pe linia lu' 102 ... cand am auzit asta ma bufnise rasu ... Numai soferi profesionisti nu sunt pe 102, sunt doar niste tarani care nu stiu ce e aia prioritate ...


      Tudor: Daca fac rost de o serie de renault megane 3 RS ... poate o sa am si bara fata de RS
      Tot raul spre bine, se stie ca o sa fac toate cele in perioada aia ... tot va intra la vopsit pe casco
      sigpic

      Comment


      • naspa cata ... acum de sarbatori ... bine ca nu e mai rau ! macar sa fie asta toata paguba ...
        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

        Comment


        • pfff.... si noi avem un coleg la Sibiu care si-a busit masinuta... putin cam rau, dar bine ca a scapat intreg.

          La fel vreau sa va spun si voua: conduceti prudent! Iar masina..se repara sau se schimba, insa corpul uman nu vine cu piese de schimb.

          Bafta multa, si sa nu va mai vad pe aici
          In fiecare sambata, ora 17 - Valea Aurie, parcarea de langa terenul de football, Sibiu

          Comment


          • imi pare rau fuguletule,dar lasa ca te faci tu mare
            bine ca nu e mai rau...mare atentie ca ce e pe jos acum e mai alunecos ca poleiul,o mizga
            de evitat intersectia pantelimon cu ziduri mosi si ferdinand,mai rau ca in india frate se circula acolo,ramai uimit in ce stil poate sa conduca unii,la 30 metri de intersectie e sediul politiei comunitare
            Last edited by AGENTUL NYT; 24 December 2010, 10:24.
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • fuguletz ai putea sa te interesezi la reprezentanta de codul pentru bara

              Comment


              • la sedepeu?
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • l-am sunat pe SDP ... o sa-l sun maine sa vad ce a aflat ... poate cine stie ... bara fata de RS ...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by fuguletz View Post
                    l-am sunat pe SDP ... o sa-l sun maine sa vad ce a aflat ... poate cine stie ... bara fata de RS ...
                    si uite asa iti modifici si masina

                    Comment


                    • Tot raul spre bine
                      sigpic

                      Comment


                      • o sa arate naspa )))

                        Comment


                        • al naibii de naspa o sa arate ... din cate stiu RS-ul este putin mai lat decat caroseria normala ... deci un widebody-kit va fi binevenit

                          P.S: Daca scot chestia aia de deschis capota(clema de sub capota) ca e rupta si nu prea mai ajung la ea ... are ceva?? Din cate stiu se deschide doar din "clema" din masina de sub bord!!
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • Pe 17 decembrie Distrigazu' a fost avariat, iar în momentul de față este reparat. Învățătură de minte să mai dau mașina, băiat bun.

                            N-am vrut sa scriu mâine ceva cu "anu' trecut...bla bla".

                            Mai este de reglat capota, o rezolv eu la anul + bara de schimbat când o să mă ia nervii s-o schimb, e Turcia, nu pică bine la faruri (distanța grilei față de faruri) și iese in exterior la aripi.
                            Attached Files
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • portofelul, femeia si masina nu se dau. hai ca o faci tu sa arate la "
                              linie"...invatatura de minte....

                              Comment


                              • Salut.
                                Portofelul si masina NU se dau........in schimb..........femeia pleaca singura

                                LA Multi Ani!!!!!!!!!!!!!
                                Un Logan----YNG-----
                                Numai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google