Masinile Noastre- BUBUITE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prima poza tata s a urcat pe un cielo care a iesit dupa o straduta fara sa se asigure: deviz 3000 lei. pe casco

    a doua poza: a lovita toyota parca sus trotuar masina de gunoi...strada era varza de noroi si prosti au ramas intr o groapa.
    a venit un escavator sa o traga cu spatele...a facut balans, balans si cand a iesit din groapa masina de gunoi escavatorul s a dus cu spate in toyota
    deviz 5000 lei....pe casco.
    Attached Files

    Comment


    • Am ras putin cand ai povestit incidentul din a doua poza, mi-aduce aminte de reclama asta), n-ai ce le face... http://www.youtube.com/watch?v=hiWCol_MOH4 .
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • Reclama este inspirata din realitate ..... am mai vazut cazuri ... nu sa se propteasca chiar asa tare dar cat sa o zgaraie, sa ii rupa o oglinda da....
        Intalniri Logan Club Constanta:
        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
        Ptr detalii : 0723.955.045

        Comment


        • exact ceva de genul s a intamplat !!...numai ca erau si vecini pe afara, si eu cu tata + prostii care ridica gunoiul il manevra pe ala cu excavatorul ))))).

          eu fost cateva bagari de injuraturi in soferul respectiv de la toti, si ne am inteles sa mergem la politie...ok zis si facut.
          ala a luat o inainte si noi dupa el la 15 min. am dat declaratie tot numai ca el nu a venit nici dupa 2 ore....la care politistul zicea ca nu are ce sa i faca....trebuie sa vina in 24 ore.
          a doua zi ne a sunat de la politie ca s a prezentat si ca tot est ok...ne a dat asigurarea tot.
          tipul nu a venit ptr ca era baut.

          Comment


          • @Alex21: nu mi-o lua in nume de rau dar, pozele acestea le-ai mai postat la inceputul thread-ului; postul 40
            Numai bine la toti si sa fiti feriti de evenimente.
            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

            Comment


            • aaa...scuze..chiar am uitat! alte evenimente nu am avut.

              Comment


              • Nici o problema. Sper sa nu mai ai si alte evenimente pe viitor.
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • a SSC is reborn

                  Comment


                  • esti off-topic nu simti ?
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • astazi am luat masina de la service
                      ce pot sa va spun este mare in comparatie cu matizul pe care lam condus de cand am dus loganul in service dar mam obijnuit repede cu ea am mai greu mia fost sa ma obijnuesc dinou cu matizul care lam parasit in 2007 la 35000 de Km in locul frumosului meu Logan MCV. Mai am cateva de facut la ea dar marti la revizie sper ca se va rezolva toate
                      Sper ca nu vam plictisit cu posturile mle , aici se vor incheia pana la urmatorul accident
                      Attached Files
                      sigpicMCV Laureat 1.5 Dci 7 locuri

                      Comment


                      • nu iti mai dorim asa ceva niciodata,si km cati mai multi fara peripeti,.....sa auzim numai de bine despre masina....

                        Comment


                        • am zis eu ca va iesi mai misto decat a lui fane, ai grija de acum
                          Nu privesc inapoi cu tristete, dar nici inainte cu speranta.

                          Comment


                          • da asa e)ai gura de aur....

                            Comment


                            • Ce dunga a iesit, ma uit ca la felul 14 la imbinarea capotei cu farul + bara. Nici nu arata ca a fost data peste cap sau mai stiu eu ce, mor eu pe cârpacii ăia de mi-au facut-o..
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • a iesit super bine. dar ! si dar ! depinde de mester si de unde duci masina.

                                eu am facut 3 loganuri de firma la dacia pe casco: nu i masina mea asa ca fac ceva pe ea, dar jur pe ce vreti ca daca era masina mea nu plecam pana cand nu era cum vrea inima mea! muream cu ei de gat.
                                la toyota nu am avut probleme niciodata.

                                s au pierdut multe surubele fine mici de plastic de la toyota care veneau pe la bara, pe la far masca...am pus toata suruburile, surubelele noi...

                                aa...la loganu au uitat sa puna protectiele de plastic care intra in laterla la motor...unde i arcu..sa nu arunce apa pe la motor etc.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google