Spalatorie In Mod Organizat LCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    fara burete, jet + spuma alba. in interior aspirator, ca la orice spalatorie dealtfel

    Comment


    • #32
      Spune si tu strada unde gasim spalatoria asta.

      PS: sau vrei sa-ti facem cinste ca sa aflam numele strazii?
      sigpic

      Comment


      • #33
        stiu o spalatorie tare pe 1 decembrie...........spala super
        sigpic

        Comment


        • #34
          decat sa cautam spalatorii care pana la urma urmei le folosim o data la o saptamana doua chiar si o luna doar pentru a ne vedea pe acolo, mai bine am gasi o locatie unde sa ne intalnim, o terasa, bar, restaurant unde putem sta acuma cand vine frigu. decat sa inghetam cu fundu pe masini mai bine la caldurica, si sa gasim undeva sa ne putem desfasura si noi in voie...

          am fost un pic offtopic, dar asta e parea mea. bafta!
          Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

          Comment


          • #35
            17PnF tu zici bine dar UNDE?????????????
            sigpic

            Comment


            • #36
              nu stiu pentru moment dar sa venim cu neste idei sau punem mana de la mana si facem un bar gen... "La Loganu". asteptam propuneri!
              Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

              Comment


              • #37
                eu zic ca ar trebui ceva mai liber...poate pe linga polivalenta...stiu eu ceva pe brancoveanu(LA IOANA)este mai rustic dar este frumos
                sigpic

                Comment


                • #38
                  m-am intalnit la spalatoria de pe 1 decembrie 1918 si cu B 53 SDP deci nu sunt singurul
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    @ Bleizer unde anume pe Timisoara, ca lucrez in zona si as vrea sa ii mai dau o curatare din cand in cand, mai ales acuma pe jegu de afara

                    @ Kata Dog, care din ele? Aia de langa MCDonalds?
                    Super Oferte Accesorii Logan

                    Comment


                    • #40
                      eu o spal pe fundeni ( vis a vis de xxl) ... cateodata cand ma grabesc ii dau eu doar un jet de apa (6 lei)
                      interior-exterior - 13 lei sunt cativa baietii care spala suuper !
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • #41
                        la majoritatea OMV-urilor dai 5 lei si iti da batul in mana timp de 3 minute ; tot 5 lei ai si aspirator .
                        ai jet cu apa calda, apa calda si solutie , ceara si uscator
                        Prima data nu vei reusi sa termini cu 5 lei ,dar apoi dupa ce iti faci mana vei reusi ... daca mergi mai des si te imprietenesti cu baietii de acolo iti mai dau si solutii pentru anvelope pe sub mana

                        Comment


                        • #42
                          nu este langa mc...este putin mai departe pe brancovenu
                          sigpic

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google