Radare , Filtre , Controale Etc...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    pe astia cu gaz nu mai apuca sa-i ia...
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • #47
      Grija mare baieti,,sa fiti cu ochii in 14(inclusiv in aer) ca astia incep o mare razie in acest wekk si o sa scoata toate masinile radar din dotare pe sosele plus ca vor fi si elicoptere cu aparat radar in aer!!!
      Last edited by Ivan Marian; 21 June 2010, 20:16.

      Comment


      • #48
        Radar aseara la iesirea din pasajul Victoria spre Stadionul Dinamo si pe stanga si pe dreapta.
        sigpic
        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

        Comment


        • #49
          -atentie nu numai la radarele fixe,stiti doar sunt si alea mobile cu camerele mici si te iau din mers,eu am vazut pe la APACA.
          -mai este unul si pe Dorobanti cum te duci spre Perla in dreptul bisericii (la lic Caragiale)
          cum mai aflu de unu nou voi posta!restul le stiu si eu adica cele mentionate mai sus
          sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
          Simply Stance

          Comment


          • #50
            Aseara era unu la intrarea de la jumatatea targului Castani, pe Vacaresti ... ATENTIE viteza maxima pe Vacaresti e 50km/h.

            Daca te mananca pedala, abtine-te
            sigpic

            Comment


            • #51
              Acum zece minute era sa iau un radar amplasat pe Calea Ferentari.
              Veneam pe Calea Rahovei dinspre Liberty si trecand pe la Omv Electromagnetica am vazut 4,77 lei litrul de benzina si apoi am iesit imediat de acolo nervos cu gandul sa ma duc la petromul de pe Calea Ferentari cu Salaj.
              Nervos si injurand am facut stanga pe Ferentari si dai viteza,,,cand la vreo 250-300 de metri de intersectie era un Mcv cu radar.
              Un pic a fost sa il iau,,dar noroc ca ma uitam pe dreapta dupa o masina care mi-a atras atentia,,acesta fiind oprita de echipajul radar.

              Comment


              • #52
                azi pe soseaua Sisesti radar nou ascuns pe trotuar printre tufisuri , oprea la 300-400 metrii dupa...clienti garla...mare atentie.
                cine nu stie care e soseaua sisesti , e aceea pana in 2 cocosi pe dreapta...cum iesi din bucurestii noi !

                Comment


                • #53
                  Radar aproape in fiecare seara pe Sos. Progresul.
                  Cum vii de la City Mall, te opresc la semaforul de la piata.

                  Comment


                  • #54
                    Jegosi,jegosi si iar jegosi astia cu masinile radar.
                    Astazi am plecat de acasa pe la ora 18 sa ma duc prin Herastrau.Am vrut sa parchez pe Kiss la intrarea de la Piata Presei Libere,,,pe unde se parcheaza de obicei,adica pe trotuar sau pe spatiul ala verde dintre pomi si tocmai ce vad 2 mcv-uri de politie cu radarul ca fotografiauu sau filmau toate masinile insirate pe trotuar si spatiu verde.
                    Cand am vazut ca e groasa treaba am plecat de acolo si m-am dus pe Aviatorilor sa parchez.
                    Oricum jegosi dr@cu daca ar fi facut vreo parcare mare ca sa vina omul linistit in parc as mai fi zis sa dea amenzi,,dar la cata populatie vine in parcul ala cred si eu ca nu ai loc in parcarea aia din incinta parcului(aia de la comediile alea si masinute busitoare).
                    deci grija mare care va mai duceti in Herastrau pe acea parte ca la intoarcere din parc va mai treziti si amendati.
                    Am auzit si un prieten care lucreaza la oficiul de cadastru si publicitate din zona aia si mia spus ca cine vine acolo cu treaba si parcheaza pe trotuar(ca altundeva nu ai unde acolo) se trezeste amendat la iesire sau chiar si cu masina ridicata.

                    Comment


                    • #55
                      s-au pus zdrentele pe treaba. au norma de amenzi pe zi, o regula de curand...

                      pe magheru in fata la hotel lido un volvo v40 blue cu camera pe el fileaza tot....
                      mare grija masini noi undercover
                      Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                      Comment


                      • #56
                        vedeti ca in fiecare zi e radar pe timisoara inspre valea cascadelor, il amplaseaza la radox in fata, sau la circul foamei... inclusiv duminica la 09:00 )
                        Nu privesc inapoi cu tristete, dar nici inainte cu speranta.

                        Comment


                        • #57
                          S-au inmultit serios echipajele.Ca ciupercile dupa ploaie.
                          Ieri erau pe Chei si in apropierea targului auto Vitan.
                          Cu toate ca vazusesem primul echipaj,am avut 65 cand am trecut prin dreptul lor iar la 100 de m,m-au luat transpiratiile cand am vazut 2 gabori in mijlocul soselei
                          Sper norocul meu,l-au oprit pe unu cu un Kya si un taximetrist care a intors pe linia continua...daca nu era taximetristul ca sa incetinesc,sigur eram penalizat

                          Comment


                          • #58
                            Sa nu ii dati pe Lascar Catargiu ca altii))).
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • #59
                              Am fost azi prin Brico Store Orhideea si apoi prin Carefour...Cand am iesit din Brico am vrut sa fac stanga ca sa intru apoi in Carefour prin Plevnei.
                              Cand stateam pe loc sa fac stanga vad niste baieti pe geam intr-o skoda Octavia care erau jumate pe geam afara si in spate si in fata si strigau la mine disperati.
                              Deschid geamul ca sa vad ce vor,,,si imi striga sa nu fac stanga ca sunt politai cu mcv-uri sub pod in sensul giratoriu si opreste tot ce iese din Brico si face stanga((deci ramaneam fara permis)) ca acolo normal faci dreapta spre Dambovita...si eu stiam totusi ca nu am voie stanga..
                              Le multumesc,,fac dreapta si mai erau cativa MCV-isti pe partea cu Dambovita si aia opreau masini la disperare.
                              Sa le dea Dumnezeu sanatate,,ca asa baieti de baieti foarte rar vezi in trafic!

                              Deci,, de cand au facut podul ala suspendat acolo stau ai dre@acu jegosi la panda sub pod si ""aresteaza"" tot ce vad!!! Atentie la zona aia!!!

                              Comment


                              • #60
                                pai cum nu sti soferule , ca e ditai semnul de "obligatoriu la dreapta" , pana sa iesi in blvd.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google