Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Shared, Dedicat sau personal ?

    P.S. ... exista http://bucuresti.loganclub.ro ( special pentru noi )

    Comment


    • fara restrictii de accesare...for everybody to see

      P.S. ... Nu merge bucuresti.loganclub.ro (page not found)
      e-mail: office@stickere.info

      Comment


      • Imagini din timplul cand Cosmin nu-si putea exercita misiunea de pozar oficial al LCB.
        Attached Files
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • iti faceam treaba si eram si orb ( vezi prima poza ) ce sa mai..simtul gaurii super bine dezvoltat (lauda-ma gura ca de aia iti dau sa mananci )
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • celebra gentuta cu scule, transparenta...
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • 1. este nelipsita din casa
              2. Asta se poarta anul acesta ) E din colectia primavara-vara
              3. ii multumesc nevesti-mii ca si-a gasit alta gentuta in care sa-si puna rujurile , fardurile etc etc si mi-a lasat-o definitiv pe cea din poze )
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Tin sa va anunt ca in data de 15 16 17 Mai va fi intalnire Regionala la Felix, intalnirea propriu zisa va fi duminica la ora 10 in parcarea de la 1 mai(cine o mai fost stie) Va rog sa confirmati prezenta. Daca doriti cazare, inscrierile pe lista de cazare se fac pana in data de 29 cel tarziu a lunii curente urmand ca pana in data de 7 aprilie sa fie dat avansul pentru camera.. mai multe detalii precum si preturi gasiti la http://www.loganclub.ro/forum/intaln...i-t9059p7.html Precum si lista participantilor.

                Sunteti cu totii invitati din toate partile avand in vedere ca atunci deja va fi vara, caldura, meritam toti cate o baie sa ne racorim Va astept.
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • scuze ca am absentat iar sambata asta, data viitoare sper sa pot ajunge...am dezmembrat un logan sambata si duminica...

                  stiu ca era un coleg aici cu logan rosu care tocmai a avut accident...
                  am bara fata rosie cu proiectoare, aripa dreapta, faruri...tot botul...pret de pret

                  Comment


                  • uite-ma!!!!zi un pret si tot ce ai!piesa cu piesa!!!sunt foarte interesat daca e pret de pret!da-mi un pm cu o lista de piese si preturile lor!ms mult.astept
                    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                    Comment


                    • hai sa vb pe yahoo
                      id meu "tomu_87"

                      Comment


                      • tomu.. vezi ca e criza ))
                        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                        Comment


                        • zilele urmatoare lipsesc din bucuresti, joc in deplasare la comunitatea locala din bacau!
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • cred ca o sa intarzii sau nu mai ajung deloc......
                            treaba cu campina: la 11 tre sa fiu la nenea gaboru' sa rezolvam acuzatiile alea odata.
                            Last edited by crisneg; 25 March 2009, 19:33. Reason: Automerged Doublepost
                            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                            Comment


                            • @ crisneg : ce-ai patit la campina ?

                              Comment


                              • Originally posted by crisneg View Post
                                cred ca o sa intarzii sau nu mai ajung deloc......
                                treaba cu campina: la 11 tre sa fiu la nenea gaboru' sa rezolvam acuzatiile alea odata.
                                sper ca nu lipsesti sambata....nu de alta, dar o sa apar si eu la intalnire

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google