Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • aici gasiti poze cu urata mea frumoasa
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Galeria de poze este in lucru... Cu fiecare minut, se mai adauga o intalnire la catalog.

      Adresa este:



      Gata... sunt toate online, incepand cu 10-05-2008...

      39 de intalniri locale + una regionala...

      Vizionare placuta...Cine mai are poze in plus, contactati-ma sa le adaug...

      Multumiri lui Jocker ptr efortul depus...

      la strangerea pozelor si lui SilviuB ptr lucrul la galerie...

      adresa directa este : http://84.247.2.36/cpg ; in cazul in care nu merge adresa de mai sus...

      Enjoy!
      Last edited by alexyno; 12 April 2009, 08:50. Reason: Automerged Doublepost
      e-mail: office@stickere.info

      Comment


      • Multumim frumos la toti cei care s-au implicat in proiectul asta. FFF frumos, sa vezi cum era acum un an, fiecare cum arata cu un an mai tanar, sau evolutia unor masini, de la stoc, la cum arata acum.
        Felicitari baieti!!

        sigpic

        Comment


        • bravo alexyno, a iesit bine !!! imi pare rau ca nu am ajuns la polivalenta ieri, m-a luat valu la Romexpo !!! Respect pentru loganisti mei !!!!
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • sa-ti traiasca Cosmine si copilasul si sotia si sa aveti grija de el si sa va aduca numai bucurii!

            p.s. a fost mai bine fara mine la intalneala la polivalenta :P
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • Multumesc la toti pentru urari !!!


              S-au facut mici update-uri pe serverul cu poze: http://bucuresti.loganclub.ro , constand in adaugarea pozelor din 2007 !

              Recomand vizualizarea lor Sunt faine !!
              Last edited by crisneg; 13 April 2009, 16:10.
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Daaaa ... 28.06.2008 ... prima mea participare . Si culmea: m-am inregistrat pe 28.06.2007 si am participat abia un an mai tarziu ( FIX )

                Urmeaza un update si la design + 2 alte categorii. Intalniri Fulger + Free Time. ( sa vad cand ma timp, acuma pe moment sunt prins cu alte proiecte ). Cer scuze Domnului Alex ca nu m-am ocupat de galerie asa cum am promis. Efectiv nu am avut timp, deloc.
                Last edited by SilviuB; 13 April 2009, 17:11.

                Comment


                • ... efectiv...

                  ce rau imi pare ca n-am venit si eu la Filantropia...
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • si cum putem descarca albumele de acolo cu totul, nu poza cu poza?
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • simplu...nu se poate

                      O sa studiez problema sa vad daca gasesc o solutie.
                      e-mail: office@stickere.info

                      Comment


                      • mda, ar fi bine sa fie o solutie..pentru ca sa stau sa dounloadez poza cu poza....ma apuca 100 de ani.
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • Chiar se vrea si asa ceva ? ... sa vad cum fac si sponsorizez eu daca e cazul.

                          Comment


                          • marfa rau intalnirea de sambata imi pare rau ca nu ma putut sta mai mult
                            sigpic

                            Comment


                            • Aseara m-a cam injurat putin DAS-ul ca blocasem strada, dar nu cred ca m-a recunoscut. Nu te-am vazut ca nu aveai farurile aprinse si abia ma trezisem.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • deci sambata asta ne vedem sau nu????

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google