Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • normal ca se vine !!!!!
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • Acum, depinde de sitatie....de ex, eu voi pleca la Piatra, de Paste, ori de vineri seara, roi sambata dimineata. Deci, din pacate, sunt nevoit sa absentez sambata asta
      Totusi, presupun ca cei care raman in Buc, vor veni la intalnire sambata.

      sigpic

      Comment


      • Venim venim.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • eu nu pot veni plec astazi la Suceava
          o sa va las sa va descurcati singurei , cum ati facut-o de fiecare data
          asteptam poze frumoase
          Va urez PASTE FERICIT alaturi de cei dragi, si condusi de o singura Masina: LOGAN D
          sa nu mancati mult k nu mai trage
          Last edited by crisneg; 16 April 2009, 14:55. Reason: Automerged Doublepost
          http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

          Comment


          • bine ca pleci harca
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • Si eu o sa plec acasa, la Urziceni.
              Va urez de pe acum distractie placuta la Polivalenta si un PASTE FERICIT tuturor

              Comment


              • La fel si eu...plec de maine.
                Va urez paste fericit tuturor !

                Comment


                • Si cica e cirza-n popor

                  Defapt noi stim cel mai bine ca am facut din Fundulea pana-n Bucuresti ~ 100 KM ( Multumim Dany GPS )

                  Comment


                  • Va urez si eu de pe acum Paste Fericit ! Sambata asta nu vin, plec la ai mei la Tecuci vineri seara. Sa va distrati cum trebuie la intalnire si sa faceti multe poze.
                    sigpic
                    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                    Comment


                    • Eu nu mai plec la Zalau si raman in Bucuresti. Oricum va urez tuturor care plecati din Bucuresti drum bun, distractie placuta si sa aveti parte de un Paste Fericit. Sa ne revedem cu bine.
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • eu vin sambata! va astept.
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • pai pescuitul fara gratar nu are farmec . e o idee cu thread separat ptr astia cu betele si deplasarile. oricum trebuie facut un alt thread nedatat pentru iesirile la iarba

                          mama masii !!!! am gresit threadu` ))))))))))))))))))))))))) hai sa fiu in ton !! ajung si eu sambata ! na !
                          Last edited by skandal; 17 April 2009, 06:30. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Baieti...pana la urma cati vor fi prezenti la intalnire?Va intreb pentru ca sambata voi fi la aeroport...si parca nu imi arde sa tai Bucurestiul in doua si sa nu gasesc decat 3-4 persoane
                            sigpic

                            Comment


                            • valeriu , poate ai noroc sa gasesti mai multi ... eu ajung sigur

                              Comment


                              • Eu unul ne garantez ca ajung. Daca o sa pot o sa va onorez si eu cu prezenta.

                                Oricum va urez la toti un Paste Felicit alaturi de cei dragi si HRISTOS A INVIAT.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google