Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prezent azi , sper sa ne ne tinem bine cu geru`.
    Celor care trebuia sa le aduc stikerele : imi pare rau de incurcatura, dar cand am fost vineri sa le ridic mai aveau de lucrat la ele. tocmai pe marti ma duc sa le iau.

    Comment


    • azi zic si eu pas!cununia unui bun prieten...asta e...saptamana viitoare!oricum,distractie placuta si asteptam poze
      "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

      Comment


      • Apar si eu, mi-am anuntat deja prezenta pe un alt topic. Sper sa nu va deranjeze daca vin cu honda.
        Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
        Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
        www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

        Comment


        • ati innebunit cu ziua indragostitilor )))))
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • Salutare eu am sa vin....
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • cred io ca o sa fim putinei...

              Comment


              • Prezent si eu astazi.

                Comment


                • da, si eu....cre'ca vin....da' nu cre'ca stau mult....

                  doc...ne faci remapari gratis :P cu care honda vii, cu s2000-ul?
                  Last edited by NerviiMei; 14 February 2009, 14:32.
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • numai pas pas pas..................... pas ce inseamna ca toti sunteti prezenti nu?....atunci si eu sunt pas
                    Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                    Comment


                    • Vin si eu,asa ca Dane pregateste cola aia

                      Comment


                      • Frumos azi , cam frig , super marfa ora petrecuta de la intrarea pe straduta care duce spre parc, pana in parcare. Este incredibil cati metri poti merge intr-o ora. Masini parcate pe ambele sensuri , n'ai cu cine mah niste ....
                        Asteptam pozele gen paparazzi ale lui Skandal , cat si a celorlalti fotografi
                        Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                        Comment


                        • Ar fi trebuit sa ma fac politist . Sustin pe stanley_82 in ceea ce inseamna STRADUTA CU BUCLUC (inimaginabil).
                          Foarte frumos la intalnire sunt super baietii, asteptam pozele.
                          Numai bine.
                          Last edited by Eu4yas; 14 February 2009, 20:22. Reason: Automerged Doublepost
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Putin cam frig dar pana la urma o intalnire reusita...pacat ca la plecare au fost probleme
                            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                            sigpic

                            Comment


                            • )))) Pai au fost oamenii la pauza de masa si dupa s-au intors. Pfff un calvar noroc ca am scapat destul de repede. Ce mare de oameni n-ai sa mai vezi
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • din pacate doar atatea , foarte frig .... inghetau degetele pe aparat. frumos ce sa zic ...
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google