Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vin eu cu o prima propunere pentru alta locatie: parcarea de langa Stadionul Ghencea. Avantaj: e mare, Dezavantaj: zilele cu meciuri.
    Last edited by ady_p; 16 February 2009, 11:09.
    sigpic
    Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

    Comment


    • ca o idee ce as putea sugera ar fi aceea de a gasi o locatie undeva prin mijlocul Bucurestiului pentru a nu dezavantaja pe cei care vin din capatul celalalt al capitalei. Hai sa mai vedem si saptamanile urmatoare cum se va derula treaba iar daca o sa fie din ce in ce mai aglomerat,ne luam cortul si ni-l montam in alta parte
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • deja treaba cu ghencea zic ca nu-si are rostul...sa vin din dristor pana acolo....e cam departe!tot undeva in mijlocul bucurestiului!pe la casa armatei nu ar fii o idee?parca si cei de la bmw tot acolo se vad...parca!imi pare rau ca nu am putut ajunge,este o perioada mai aglomerata!nici sambata nu cred ca voi putea,am pomana bunicii si trebuie sa ma duc cu ai mei la tara!dar vineri seara sigur ies!
        "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

        Comment


        • Il sustin si eu pe Cosmin. Haideti sa nu ne aruncam, mai vedem si saptamana ce vine si daca se mentine aglomeratia atunci ne luam talpasita.
          Anul trecut ati intampinat astfel de probleme cu Polivalenta ?
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Nu..tocmai, de aceea zic !Anul trecut a fost foarte bine ! Si-n plus nu e marea problema decat ca parcheaza aia pe stanga si dreapta ptr ca sus la polivalenta inca mai sunt locuri sa ne desfasuram activitatea
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • o idee buna ar fi casa scanteii....in parcarea super spatioasa! de la piata presei.

              Comment


              • piata constitutiei

                in spate la palatul copiilor e un rond imens dar nu stiu cum e cu accesul acolo dar se poate afla usor.intrarea este langa rampa ce duce la polivalenta.

                langa pasajul marasesti la intrarea dinspre Mall Vitan pe dreapta

                mai este un loc liber mereu , unpic mai sus de disco MAX regie un "dead end" chiar langa dambovita

                si asa mai departe ...

                locuri sunt , dar trebuie sa fie la indemana si aproape de centru` , eu propun sa nu ne grabim cu polivalenta , se mai intampla sa fie si aglomerat.
                Last edited by skandal; 16 February 2009, 11:52. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Eu cred ca tot la polivalenta ar fi bine sa ramanem.Aglomeratie se face numai cand e vreun spectacol sau eveniment,in rest e liber..si eu zic sa mai asteptam sa vedem cum evolueaza lucrurile.

                  Comment


                  • Si eu am aceeasi parere cu laur.

                    Macar acolo e mai liniste.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • Corect, si eu sustin ideea de a mai astepta, sa vedem daca se impute treaba sau nu!!

                      sigpic

                      Comment


                      • Si eu zic sa mai strangem din dinti un pic sa vedem cu evolueaza aglomeriatia, anul trecut nu am avut asemenea probleme. O alta varianta ar fi fost Carol dar undeva de dimineata ca apoi se aglomereaza, deh vine lumea in parc.Un alt loc mai neortodox ar fii ceva ca un teren cum e cel de langa casa poporului unde pun aia cauciucurile dupa raliul ala din bucuresti. Oricum eu zic sa mai asteptam
                        Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                        Comment


                        • Oricum o sa inceapa sa se incalzeasca pe-afara si putem schimba si ora parerea mea.
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Mai baieti e ok locatia dar parerea mea tocmai asta e ca vine vremea calda or sa fie din ce in ce mai multe spectacole si sincer sa mai stau inca o ora in acel deal care scuzati-ma...!!! Sincer nu mai vreau ca ma enervez si mai tare.
                            Cum spunea cineva mai sus Casa Armatei e ok si cea de la Piata Presei e ok decat sa mai vin si sa mai stau o ora in trafic prefer 10 Km in plus.
                            Adevarat a fost a doua prezenta a mea la acest club dar sincer e o mica problema cu organizarea si in plus la 30-35 de grade ce o sa facem? Stam in soare si sa mai stai si in acel deal o ora la acele temperaturi? Mai bine ma las!!!
                            Fara parere de rau sau sa supar pe cineva. Plus de asta sincer cu exceptia unor baieti cu care mai discut sau am mai discutat nu prea ma simnt ca fac parte din club trebuie sa alerg de la grup la grup si sa ma bag si eu in seama cu unul sau cu altul ca musca in lapte. nu mi se pare normal.
                            E o parere.

                            Comment


                            • ideea principala, asa cum zicea si cosmin<jockeru> locatia trebuie sa fie centrala.
                              nu am zis pe un ton imperativ sa mutam locatia, ci am raspuns la solicitarile voastre de a o muta caci ati fost multi membrii care v-ati plans de aglomeratia de la urcare/coborare.

                              bezme, baga tata ce vrei....da nu inteleg cu ce te-am mai deranjat. daca ma pedepsesti cu un pachet de marllboro filter plus rosu si o cola la un litru, nu ma supar.
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • @ascristian_28 ce ai vazut tu nu sunt bisericute. Se discuta pe marginea anumitor probleme (tehnice de cele mai multe ori) si pe unii ii intereseaza sau nu. Asa ca unii discuta despre evacuari, altii despre schimbare lumini bord sau mai stiu eu ce alte exemple. Daca s-ar face la gramada, mai ales ca venim destul de multi, iti dai seama ce harmalaie iese ? Nu s-ar mai intelege om cu om. Asta e si ideea, intalnirea sa-ti fie folositoare, vezi ce se discuta si te alaturi interlocutorilor sau propui subiect si vei avea parte de pareri. Cunosc sentimentul la randul meu si eu m-am simtit stingher la inceput dar pe parcurs am inceput sa descoper esenta intalnirilor. Bafta !
                                sigpic
                                Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google