Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ideea este ca locatii ar fi dar s-a format o "traditie" aici si sunt sigur ca e cea mai buna locatie dar uitati-va...un specacol si gata ni s-a dus intalnirea!mai degraba sa gasim o alternativa doar in cazul in care ajungand acolo sa putem pleca repede in alta parte,un plan de rezerva!de aceea propun o zona apropiata polivalentei!doar in caz de nevoie.@ascristian-si eu sunt relativ nou si stiu exact ce simti!eu inca o mai simt...dar suntem generatia noua,noi!usor-usor ne acomodam si sunt sigur ca o sa ne simtim bine,am vazut ca sunt baieti de nota 10 aici!;)
    Last edited by odorog; 16 February 2009, 14:24.
    "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

    Comment


    • Ady_p nu m-am plans ca se fac bisericute ci de faptul ca sincer eu unul din exterior cu toate ca vin numai de 2 saptamani vad ca sunt mici deficiente sa le spun asa in ceea ce priveste aceasta intalnire. Eu unul ma bucur ca se fac bisericute si se discuta diferite chestiuni nu ma deranjeaza acest lucru ba din contra chiar imi plac si ma bucura ca se face asa ceva pentru ca asa afli sau iti dai seama de multe treburi sau solutii.
      Eu ma refeream ca am vazut la marea majoritate un stiker un actipild si sincer mai toate cluburile au asa ceva eu unul nu am nimic si poate vreau sau altfel cum imi dau seama sau altii ca eu sunt din club sincer.

      Comment


      • o sa vina si sigla , vad ca baietii nu au mai scris nimic acolo mai votati si mai propuneti in threadul deschis ptr asta . asteapta sa se materializeze sigla si o sa ai !

        Comment


        • Ideea este ca in polivalenta este cel mai bine zic eu chiar daca o sa mai fie aglomeratie la urcare dar macar acolo mai este un copac o raza de umbra.

          La Piata Presei la vara la 60grade sa vedem cine o sa rezeste.
          sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

          Comment


          • Plus eu unul am mai fost pe la BMW club sau cu cei de la Honda Fan si ei sincer fac drumetii, fac intalniri prin tara, mai ies vara la o padure la un munte la noi sa inteleg ca se stie doar Polivalenta si atat?
            Sincer chiar nu vreau si nici sa creez polemici, este o parere o idee daca pot sa ii spun asa.
            Poate ar trebui sa fim un pic mai uniti din acest punct de vedere.
            Plus de asta poate locatia nu e o problema ci poate ora sau ziua.

            Comment


            • pai mai citeste si tu pe aici sa vezi ca se mai pleaca , in brasov la nationala , vine vara , si poate mai iesim la un gratar ceva , sunt intalnirile fulger care se fac in alte locatii , cred ca pentru un club fara pretentii , intalnirile sunt destul de dese si in diferite zile ad-hoc si prestabilite , trebuie sa avem un loc al nostru gen polivalenta unde sa ne vedem in aceeasi zi la aceeasi ora odata pe saptamana .

              iar polivalenta este perfecta
              Last edited by skandal; 16 February 2009, 14:51. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • Skandal e ok cu intalnirile fulger dar eu unul ma refeream la lucruri mari de 30-50 de masini.
                Ca la o plecare la munte una e sa mergi 5-10 masini si alta e sa mergi ditamai grupul plus ca sunt si alte benefici la o astfel de manifestare, din toate puntele de vedere.
                Last edited by ascristian_28; 16 February 2009, 15:03. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Originally posted by B-53-SDP View Post
                  Ideea este ca in polivalenta este cel mai bine zic eu chiar daca o sa mai fie aglomeratie la urcare dar macar acolo mai este un copac o raza de umbra.

                  La Piata Presei la vara la 60grade sa vedem cine o sa rezeste.

                  stiu eu niste zone cu umbra la casa presei.....nici macar soarele nu ajunge.
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • 1 martie nationala , plecare in bv ... pana acum 18 masini numai din buc .... si o sa continuam . ai si tu rabdare vad ca ai doar o luna de cand esti inscris mai ai rabdare !

                    Comment


                    • Skandal e ok cu intalnirile fulger dar eu unul ma refeream la lucruri mari de 30-50 de masini.
                      Ca la o plecare la munte una e sa mergi 5-10 masini si alta e sa mergi ditamai grupul plus ca sunt si alte benefici la o astfel de manifestare, din toate puntele de vedere.

                      scuze am dat replay si mi-a mai incarcat o data textul
                      Last edited by ascristian_28; 16 February 2009, 15:10. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Originally posted by ascristian_28 View Post
                        Plus eu unul am mai fost pe la BMW club sau cu cei de la Honda Fan si ei sincer fac drumetii, fac intalniri prin tara, mai ies vara la o padure la un munte la noi sa inteleg ca se stie doar Polivalenta si atat?
                        Sincer chiar nu vreau si nici sa creez polemici, este o parere o idee daca pot sa ii spun asa.
                        Poate ar trebui sa fim un pic mai uniti din acest punct de vedere.
                        Plus de asta poate locatia nu e o problema ci poate ora sau ziua.
                        cum nu ? am plecat de vreo 3 ori iarna asta spre munte , dar in afara de cativa , nu sa mai bagat nimeni.
                        inca nu a venit primavara sa facem iesiri la gratar , munte , etc.
                        crezi ca nu`i mai placut sa stai cu o friptana in burta la iarba verde ? , dar asta e...asteptam caldura.

                        Comment


                        • n-am mai venit de ceva vreme pe la polivalenta, si din ce citesc pe-aici...lucrurile sunt intr-un declin daca se poate spune asa.
                          daca ar fi sa propun eu un loc...acesta ar fi la capatul imgb unde mergeam vara trecuta....stuke, fic, sariti la zar ;)

                          sper sa va vad in curand...

                          Comment


                          • OK in acest caz o sa am rabdare si o sa vad ce se intampla si sincer nu am zis nimik cu rautate ci doar am intrebat si mi-am expus parerea.

                            Comment


                            • Eu consider ca suntem in progres..la cate masini s-au ajuns sa fie la fiecare intalnire. Numai ca unii trebuie sa faca posturi, altii se afla in timpul acomodarii..si tot asa ! Eu tot nu-l inteleg pe Cristian dc nu a lamurit astfel de lucruri la intalnire si a trebuit sa scrie aici.
                              Trebuie sa iti reamintesc ca toti am fost incepatori in ale clubului si la fel ne-am simtit ?
                              Trebuie sa-ti spun ca mai sunt membri vechi din Logan Club care nu au inca sticker??
                              Trebuie sa-ti spun ca pentru a afla de actiunile/deplasarile Logan Club este necesar sa citesti forumul la sectiunea Intalniri saptamanale si Fulger ?
                              Consider Cristian ca e doar o chestiune de timp iar mai incolo, cu siguranta nu te vei mai simti marginalizat dar consider ca e cam prematur din partea ta sa incepi sa impui conditii atata timp cat tu inca n-ai citit cate s-au facut in LC anul trecut si nu stii ce se va intampla de acum incolo !

                              Numai bine .
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • @ascristian_28 Ia aminte la ce zice Thejock3r, ca le zice fff bine.....si eu cred ca prin aceste comentarii, te-ai cam grabit ca fata la maritish.....usor usor.....se fac de toate....ai sa vezi.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google