Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa e scuza-ma... dar se pare ca nici la ora asta nu m-am trezit bine...

    Comment


    • Cristi nu uita de ce am vorbit cu tine.Rezolva problema ca vine dan peste tine si nu stiu pe unde scoti camasa

      Comment


      • Gabita, poze cu noul bord cand ne arati ? Da bine pe WRC ;).
        sigpic
        Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

        Comment


        • GR99WRC cred ca ai asteptat cam mult sa intri pe soseaua care duce spre Alexandria, scuze daca nu te-am vazut, dar stii cum e 5 oameni fara frane bruste, atentia la camerele radar, daca stiam ca erai tu iti acordam prioritate . Sper ca nu te-am confundat, Logan aproape negru, capace negre, si nr. GR (sunt sigur ca era 99) WRC era foarte cunoscuta masina de pe forum
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • da merci dar nu stiu despre ce vorbesti.oricum merci.
            adi inca nu am terminat,e nenea mecanicu ocupat si mai are de lucru.sper sa ne vedem diseara sa termine lucrarea.

            Comment


            • sa veniti toti maiiii...la intalnire sa numai va aud cu scuze de 2 lei

              Comment


              • eu am scuze deja....
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • forumu nu ?
                  sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                  Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                  Comment


                  • fratilor mai e loc si pentru mine la polivalenta???....observ ca suntem din ce in ce mai multi....va salut si ne vedem la intalnire...o zi buna!

                    Comment


                    • cred ca este loc pentru toata lumea ne vedem la 15 00

                      Comment


                      • Buna dimineata ! Azi e cald se pare / o sa ne vedem in parcare / cu mic cu mare / sa profitam de soare

                        la ora 15 : 05 prezent .

                        Comment


                        • Buna dimineata la toata lumea
                          B 58 CSY prezent la 15:00
                          2 sambete le-am ratat din pacate dar azi LIBER de munca in concluzie prima mea participare la aces eveniment

                          Multumesc mult ady_p cu siguranta o sa imi intre in sange acest microb
                          Last edited by ascristian_28; 7 February 2009, 11:28. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • Ne-am dat draq....Jokerul....inteleptul clubului, Skandal.....poetul clubului!!!
                            In alta ordine de idei, sper sa reusesc sa ajung si eu astazi.

                            sigpic

                            Comment


                            • Bun bun bun ... in functie de cum ies de la examen ( in 10 sau 30 de minute la cat stiu ) vin si eu.

                              Comment


                              • Baftaaaaaaaaaaaaaa

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google