Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gionik esti penalizat frate pentru absente nemotivate...
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • foarte frumos , felicitari si ofer discount la aspirine , joker esti artist !!!
      si data viitoare o sa lipsesc , dar ne vedem la nationala !

      Comment


      • hehe..nu mai radeti mai de un biet om ( fara bani de service ). Multumesc lui DAS pentru ajutor , lui Golan91 ptr scule si celorlalti loganisti pentru sfaturi si mistouri ) Glumesc
        Hai ca a fost funny ! Am venit in 16 prezoane..am plecat in 15 Sper sa remediez problema )
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Foarte frumoase poze Mr. JOKER ce pacat ca nu am putut venii azi promisesem ceva la cineva dar munca bat-o vina :P

          Comment


          • Salut.Sunt si eu nou pe aici si mi-ar placea sa ma alatur si eu la intalnirile voastre...imi poate spune cineva cum "ma bag in seama" ?

            Comment


            • deja ai facut-o te asteptam saptamana viitoare la intalnire sa ne cunoastem "face 2 face"
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Frumos si astazi....
                Aici se discuta despre intalniri, in fiecare samabata la Sala Polivalenta de la ora 15:00, te asteptam.

                Comment


                • A fost fain azi,deja imi pare rau ca nu am cum sa vin saptamana viitoare... ca sunt liber. Poate cine stie odata facem o excursie in zona mea,sunt niste imprejurari faine.
                  1 point 6 litre 8 vsigpic

                  Comment


                  • o sa treaca convoiul saptamana viitoare, cand se vor duce colegii nostri la Brasov....FARA MINEEEE!!!
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • dreamster daca esti disponibil Duminica viitoare, poate te alaturi convoiului, cand vom trece pe langa Campina, si mergi cu noi spre BV.
                      Thejock3r nu a vrut sa vina cu noi, si e mare pacat, o sa piarda ceva deosebit, ca deh, nu vezi tot oricand 20-21 de masini (loganuri + alte masini), mergand in coloana, + distractia care o sa fie pe drum, si in BV.....noi am incercat sa-l convingem, dar daca omul nu vrea si nu vrea.......cu forta nu putem sa-l luam

                      sigpic

                      Comment


                      • Tinem legatura , in principiu vin si eu , sper sa nu apara nimic intre timp.
                        1 point 6 litre 8 vsigpic

                        Comment


                        • Il iertam de data asta ca e un caz special. Compenseaza faptul ca e prezent mereu peste tot cand poate. True Team Player :>

                          Comment


                          • jenica jenica... )du-te tu la BV man..dar ce zici..?Crezi ca n-o sa te mai duci la P NEamt si-o sa stai in casa iar noi o sa ne facem de cap la CET , Carol, Kiss , Ikeea , pe strazi ??? )
                            Ms Silviule pentru intelegere Sper ca iesirile mele sa nu se reduca cu f mult dupa si sa fiu prezent la toate caterincile
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Nu-i problema ... se reduc iesirile ... venim noi in vizita ... bagam in curtea politiei comunitare

                              Comment


                              • Frumoasa intalnire, imi pare rau ca nu am putut ajunge din cauza serviciului.....oricum abia astept intalnirea de peste o saptamana de la Brasov......
                                sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google