Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Exact ce am spus mai devreme, profitorilor. Acum daca BFF-u nu mai e gata pe mine gramada...poate dam o tura sambata, il luam si pe Stuke
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • Ce BFF , ce GGI ... numere doar cu 2 litere ... Toti in umbra BBBului

      Comment


      • Azi se vor sterge toate posturile care au legatura cu flame-ul
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • OFF: Fratilor, indrumati un biet coleg catre o vulcanizare , service , magazin , de unde pot cumpara inelele alea pt jante , cele care echilibreaza rotile.
          P.S Daca se poate undeva prin zona sect 6 nu foarte departe ca nu am timp sa alerg si eventual niste preturi
          Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

          Comment


          • tu vrei inele de centrare?
            cauta pe "patrutuning"< cenzura naibii> pe forum flanse..e unu acolo yoyo_tm.... care are asa ceva destul de ieftin

            seba, stiu cand se sterg posturile, dar m-am gandit ca e mai bine asa , far apenalizari ca sa aplanez conflictul. si asa m-a luat playmo la 13-14 ca de ce i-am sters posturile.
            Last edited by NerviiMei; 17 February 2009, 14:52. Reason: Automerged Doublepost
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • hai va rog.....avem alt thread pt "certuri" si vorbaraie multa

              Last edited by crisneg; 17 February 2009, 17:44. Reason: Automerged Doublepost
              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

              Comment


              • Originally posted by B-08-ZIA View Post
                pozeee....
                Cica apare si OZN-ul meu in poze.
                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                Comment


                • Apare si decapotabila mea intr-o poza!
                  Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                  Comment


                  • cristi, lasa-i sa vorbeasca aici....dar sa nu se certe.
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • Distractie placuta la urmatoarea intalnire....eu azi plec la Brasov si ma intor duminica deci ne mai vedem peste 2 sapt ...numai bine pana atunci
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • Loganuri de oameni saraci adica netunate si de la tara adica din Ilfov primiti la antalniri si an Logan club Bucuresti? Materiale promotionale de cumparat se gasesc si daca da unde?
                        Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                        Comment


                        • Nu, astfel de Loganuri nu primim . NORMAL ca esti binevenit printre noi , dar vezi ca avem o boala grava: cu cat vii mai des cu atat mai mult iti vei canaliza economiile catre modficari la masina Sa nu zici dupa aceea ca n-ai fost prevenit .
                          Last edited by ady_p; 19 February 2009, 22:27.
                          sigpic
                          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                          Comment


                          • Primim pe oricine indiferent de situatia materiala,rasa,religie,sex si multe alte!pentru materiale proma foloseste cauta sau la sectiunea bazar!
                            Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                            Comment


                            • Va multumesc.Am sa fac pe dracu an patru sa va cunosc
                              Sa nu-ti fie frica de opozitie.Aminteste-ti ca un zmeu se inalta impotriva vantului ,nu impreuna cu el.

                              Comment


                              • ai grija ca suntem atat de multi incat iti va lua cativa ani, in care sa vii la intalniri , sa ne cunosti pe toti
                                Bine ai venit !
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google