Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ehe...a fost ceva galagie si azi...regret ca am ajuns cam tarziu.

    Jocker-e asteptam si restul de poze...mare boier, mare caracter...;-))


    Regards,
    LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

    Comment


    • Sorine, La Multi Ani fiicei tale cu ocazia zilei onomastice! Sa creasca mare si sanatoasa!



      Viperutu? Care Viperutu???
      Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

      Comment


      • MULTUMESC REBE, esti o dulce.....stia Jok3erul de ce-i face poza....Mersi Cosmin...

        Comment


        • Se pare ca a fost frumos astazi,nu am putut ajunge am pregatit masina pentru raliu...cateva poze din timpul ''muncii''.
          Attached Files
          Last edited by Andrey RS; 12 September 2009, 23:32.

          Comment


          • intruna din poze e viperutzu,sau stafia lui? Doamne a inviat omu negru zis viperu....mama ce misto a iesit la polii,deja am folosit tesla si acum am vocea subtirica

            marfa marfa marfa a iesti sa ne traiasca jpg-aru by thejok3r
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • Imi pare rau ca nu am putut ajunge la intalnire....... sper ca sambata sa ajung si eu.....
              sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

              Comment


              • Exista si o data viitoare.

                @Joker: Iti place avataru' ?
                e-mail: office@stickere.info

                Comment


                • jok3re, ce joc de glezne ai tata`
                  Alexyno, da avatarul mai departe, timp de o saptamana, la toti cei prezenti aseara la Pustnicu, mai putin personajului din imagine

                  Comment


                  • @alexyno: te astept pe mess pt poza s-o pun la avatar cum am vb toti aseara si cum a mai zis si sorin_pss.........ce sa mai, stie omul cum sa dea foale la gratar .....bafta
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • scz..de off : mancami-ati ochii
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • foarte frumoasa poza......iti sta bine
                        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                        Comment


                        • salut baieti! desi cred ca o sa postez aiurea am si eu o intrebare la voi:
                          sunt student la Spiru Haret si asa dupa cum stiti facultatea nu prea e legala! vreau sa ma transfer dar trebuie sa trag o fuga la Bucuresti pentru situatia scolara si foaia matricola. Numai ca am o problema: pe site-ul facultatii ca adresa a acesteia este trecut Parcul tineretului, Sala Polivalenta, sector 4! Fara strada si numar! Si astfel,nu am ce date sa introduc in navigator!
                          ma poate ajuta cineva cu o strada si un numar al acesteia? sau poate este cineva care sa ma preia de la intrarea in bucuresti si sa ma duca pana acolo! fac o cinste!
                          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                          Comment


                          • salut lucialina , dupa cate stiu eu , sediul Spiru Haret se afla la Piata Universitatii , o sa ma interesez si o sa dau un raspuns cat de curand .Oricum daca ai nevoie de ajutor apeleaza si se va gasii cineva sa mearga cu tine.
                            bafta !

                            Comment


                            • sediul pentru educatie Fizica si Sport e acolo unde am zis un pic mai sus! Ei au mai multe sedii pntru diferite facultai in parte! daca ma puteti ajuta raman dator! fac si o cinste!
                              sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

                              Comment


                              • cautam , nu este problema adauga loganclub.bucuresti sa stam de vb ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google