Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by `dada View Post
    Da dsign....ce va faceati voi aseara fara o parere feminina?
    Chiar m-am acomodat tare repede, datorita voua, datorita tie. Mersi mult inca o data pt faptul ca ma acceptati!
    Multumim 'dada pentru sprijinul moral de aseara. Intr-adevar, ne trebuia o prezenta feminina pentru a trece peste momentele dificile. Ce seara plina de ghinioane. Scuzati de offtopic.

    Zilele astea mai mult s-au facut intalnirile la Vitantis de-aia cred ca a fost prezenta asa mica.
    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

    Comment


    • @ aleXpeed: cu placere. oricand
      sigpic

      Comment


      • @dada...waw o prezenta feminina...io te stiu?...ca singurele fete pe care le stiu sunt playmo,rebe,ana si BEZME ,apropo trebuiesc puse la socoteala sotiile si prietenele celor din club?
        stima all indiferent de cand sunt veniti
        sigpic
        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

        Comment


        • puteti continua discutiile pe thread-ul : http://www.loganclub.ro/forum/cafene...-t9670p34.html

          Comment


          • am inteles si ne cerem scz pt off topic,asa ca lume hai pe ...acolo unde a zis skandal,inca o data scuzele de rigoare pt off topic
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • pozele de la evenimentul vitantis show , masinile care au reprezentat logan club in cadrul evenimentului
              Attached Files

              Comment


              • Din nou am avut o prezentare frumoasa, multi oameni s-au interesat de cele 2 logane care purtau numerele B-48-CUP

                Pentru simetrie, la un moment dat, ambele masini au avut acelasi numar. Sa vezi confuzie pe unii, ca nu mai stiau care a cui e!!!
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • Cele 3, a mai fost postata o poza cu unu facut la NesteaTuning

                  Comment


                  • Of, cum de-am uitat?! Vei putea sa ma ierti vreodata?

                    Ala de fapt era intercoolerul mascat sub forma unei sticle de Nestea, ce stiti voi?
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Frumoase domnule...felicitari.
                      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                      Comment


                      • Originally posted by dsign View Post
                        .....................................
                        Pentru simetrie, la un moment dat, ambele masini au avut acelasi numar. Sa vezi confuzie pe unii, ca nu mai stiau care a cui e!!!
                        M-a sunat un prieten duminica ca cica a vazut el acolosha doua logane albaste de la LoganClub, cu dungi albe amandoua si cica aveau amandoua B 48 CUP.
                        I-am zis, 'te ba la balamuc, ai inceput sa vezi dublu! Deci nu a inebunit.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Originally posted by dsign View Post
                          Of, cum de-am uitat?! Vei putea sa ma ierti vreodata?

                          Ala de fapt era intercoolerul mascat sub forma unei sticle de Nestea, ce stiti voi?
                          Neah ... e butelia ne NOS mascata ca o sticla goala de nestea ... In ea ascund calutii

                          Comment


                          • Skandal cand se face si la noi asa ceva:P?
                            1000 si ceva de masini si 4000 de oameni ... dar un avantaj mare fata de noi ... sprijinul Dacia(Renault)...\


                            plus inca o poza dintr-un ziar romanesc...
                            Attached Files
                            Last edited by Canto; 15 October 2009, 09:18.
                            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                            Comment


                            • sedinta foto : se va desfasura la polivalenta in cadrul intalnirii saptamanale de sambata, si duminica in aceeasi locatie .
                              vor fi pozate numai masinile curate , asa ca am rugamintea sa treceti inainte pe la spalatorie , cine nu are posibilitatea sa o faca , va fi amanat pana saptamana urmatoare si mai exact 24 10 2009 ( tot sambata la polivalenta ).

                              pentru detalii va rog sa ma contactati
                              Last edited by skandal; 15 October 2009, 13:11. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • sa ne adunam, sa facem valuri, sa facem show, sa facem ce vrem ;)) hai baietii scoateti loganele sa aratam ca si masina romaneasca e destul de frumoasa dak stii cum sa o aranjezi si eventual ( nu fac referire si sper sa nu jignesc ) sa mai crestem tuningul loganului la un 4-5 stele, o medie care din pacate ne scade din cauza loganelor de IF si GR pe care proprietarii le impopotoneaza cu tot felul de cruci, maimutoaie, multe becuri si alte chestii ) ( nu fac referire la cei care au bun gust si sper sa nu jignesc pe cineva )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google