Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • duminica e abracadabra, magicianul te cheama la joc.. nu alexander ?
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • Originally posted by bezmeticu View Post
      duminica e abracadabra, magicianul te cheama la joc.. nu alexander ?
      Bezme nu ai ghicit, eu pregatesc altceva , cu magicianul se joaca alti colegi , din pacate nu pot ajunge la Mioveni, si dupa ploaia pe motor din seara asta.... sper sa nu va strice gratarul de maine.
      sigpicBIKER INSIDE

      Comment


      • ba lasa-i sa le strice )))))))
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • Bafte la gratar baieti... as fi vrut sa vin si eu dar din pacate lucrez... Ca sa pot veni ieri la polivalenta mi-am sacrificat orele de somn si aseara am fost teleghidat la munca... dar a meritat... Sa inchinati un mic si pentru noi, astia de acasa... numai bine!!!
          sigpic

          Comment


          • Alex , nu le`am dat eu jos , au zburat cand am venit de la iasi , Sinx stie de ce )

            Comment


            • na sa se oftice bezme

              Comment


              • salutam Bucurestiu, sper ca v a placut la etapa regionala de drift in padure ...din pacate s a lasat cu daune ...asta e daca nu a venit politia la noi ne am dus noi peste ei ...
                Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                prost.

                Comment


                • cine e victima la drift? Lanceru cumva??
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • victima a fost un ghertoi speriat ca i sa spart "plugu" de la pilot

                    Comment


                    • Lanceru a fost infractoruu)))
                      Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                      prost.

                      Comment


                      • Fof nu fi rau ca avea potential.. dupa ce ne dadeam noi, venea si nivela terenu da l-a speriat lanceru.. lasa ma.. se intampla.. noi sa fim sanatosi, ca fierul se indreapta.. Multumim pitesti, multumim mioveni, ospitalieri ca intotdeauna.. buni micii da cam mici
                        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                        Comment


                        • superrr poze,bravo jokarele sa fii sanatos si noi prezenti..........frumoasa zi

                          Comment


                          • Super pozele cred ca a fost si foarte frumos.

                            Din pacate nu am ajuns a intervenit ceva si nu am mai putut veni imi cer scuze bagasem combustibil special pentru asta.

                            Asta e data viitoare sper sa vin si eu.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • Myrcea21.. nu jokeru a facut pozele astea.. autorul jpg-urilor a fost SanduGolanu.. e un fel de cofotograf.. la fel cum e si Cosmin CGK cogrataragiu
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google