Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deja incepe sa se scufunde barca .

    Comment


    • E barca rezistenta,stai linistit, tine de la 1-2 persoane pana la mii de persoane
      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

      Comment


      • Sper sa fie asa , mai ales ca in urmatoarele 2 sapt nu pot ajunge la intalnire si as dori sa ma mai vad cu voi , poate mai invat si eu cate ceva de la profesionisti .

        Comment


        • Eu cred ca nu e chiar asa greu de ghicit din ce motive se retrage Bogdan, asa ca nu incercati sa va ascundeti dupa deget si sa pareti mirati de decizia lui.
          sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

          Comment


          • Sincer imi pare rau ca s-a ajuns aici . Si asta dintr-un motiv pueril: plecarea la mioveni . Oare nu ne dam seama la varsta noastra ca nu putem multumi pe toata lumea ? Sper sa se razgandeasca si sa revina la sentimente mai bune sau poate omu` chiar o avea probleme , desi ....

            Comment


            • Incepe sa se cerne...

              Comment


              • Cu ce ne ascundem dupa degete Vitriol? Daca stii tu spune, sau sa spuna el...Era un gest de normalitate din partea mea cand l-am rugat sa se razgandeasca. Nu eu l-am atacat ci el pe mine, postand, dupa ce am facut lista sa mergem la Mioveni, ca urmaresc demult sa ajung ORGANIZATOR (POST PE CARE INTRE TIMP L-A STERS), dupa ce discutasem cu toti in prealabil la intalnire, dupa ce mai amanasem 2 saptamaini ptr ca m-a rugat, spunindu-mi ca vrea sa vina si el dar sta prost cu bani. Nu mai aruncati cu vorbe doar de dragul vorbelor, nu cred ca e normal
                Last edited by felixb; 24 June 2008, 13:57.
                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                Comment


                • Iar va certati? Nu mai aruncati cu vorbe unii in altii bazandu-va pe supozitii.
                  asteptati si voi sa vedeti ce are de spus bogdan a.K.A. Avionulnegru.
                  poate are un motiv care nu e legat de forum sau de membrii acestuia.
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • @miezu : Dracosule nu cred ca se cerne nimic atata timp cat niciunul dintre noi nu este las , doar lasii pleaca cu coada intre picoare si pe motive nefondate . Tu stii, ca ne mai cunoastem intre noi si nu e cazul de lasitate.
                    Cestiile astea sunt doar copilarii , timpul le va rezolva pe toate (cum mia mai zis si mie un prieten)
                    Subiectul cu plecarea la mioveni sa discutat cu mult timp in urma
                    Last edited by fica; 24 June 2008, 14:05.
                    MotorSport pentru 402ml.

                    Comment


                    • K-aule nu exagera, chiar nu era cearta asta. Iti dai seama ca Vitriol nu a postat intamplator faza cu "ne ascundem dupa degete", poate a fost influentat, fiind in necunostinta de cauza.Cum de altfel pot fi mai multi, nevazand postul sters de avion
                      Last edited by felixb; 24 June 2008, 14:10.
                      http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                      Comment


                      • In cazul asta, vitriol stie mai multe, de ce nu spune pe fata ce are de spus sau nu ne impartaseste si noua despre ce e vorba in propozitie?
                        eu unul nu stiu despre ce e vorba si mai sunt useri care nu stiu.
                        intrucat e unn forum public,rog sa se faca publice si motivele,argumentele,opiniile, pererile,nemultumirile.

                        p.s. s-a resetat poll-ul cu prezenta.
                        Last edited by NerviiMei; 24 June 2008, 14:12.
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • Si iarasi am fost primul care am votat , dar de data asta negativ .

                          Comment


                          • Nu fi suparat, si eu am votat ca si tine.
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • Eu sunt in afara neintelgerii si chiar nu ma pasioneaza aceste discutii si daca as fi avut posibilitatea sa vin as face-o , de as fi fost singur .Dar lasa ca ma intorc eu in bucuresti si voi face in asa fel incat sa nu mai lipsesc . Sper sa nu dispareti ....
                              Last edited by NerviiMei; 24 June 2008, 14:36.

                              Comment


                              • Eu n-am gasit postul sters de avionulnegru. Poate doar l-a editat.
                                astept sa intre avionul sa ne spuna care sunt motivele lui<daca nu sunt personale sau intime>.
                                oricum am avut un vis, am atipit in fata calculatorului vreo 5 minute, in care bogdan imi spunea ceva despre motivele lui, dar m-am trezit brusc si nu reusesc sa-mi amintesc ce am visat + eu nu cred in vise.
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google