Intalnirea Loganistilor Bucuresteni: Sambata, Ora 15:00, Sala "POLIVALENTA" !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu am mai spus si cu riscul de a ma repeta, mai spun o data. Tot ce am scris in posturile mele, sunt opiniile mele personale. Asa gandesc eu despre plecarea la Mioveni. Ca sunt unii care nu sunt de acord cu opiniile mele, asta e altceva. Dar, nu vreau sa credeti ca am avut intentia de a ma certa cu cineva, sau ca as avea ceva de impartit cu cineva. Pur si simplu mie nu mi s-a parut corect cum s-a procedat. Daca vi se pare ceva deplasat in a-ti spune punctul de vedere, atunci nu mai am ce sa spun...
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • Vitriol...Iar ai saltat-o la fileu cum ti-a convenit tie.
      nu a zis nimeni ca nu ai voie sa iti spui parerea personala. Dar nu toti sunt buni la "compunere" asa cum nu multi sunt izestrati cu darul oratoric. Asa c anu mai lua totul ca pe un afront si incearca sa fii sigur de ce a vrut sa spuna unul si altul, eventula intreaba-l de doua ori< a dou aoara face 2 face>.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • @kAndrrei: Ce legatura are parerea personala cu darul oratoric? Acum nu am inteles ce ai vrut sa spui...
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Asa ca si tine si restul userilor isi spun parerea, in scris sau verbal. Unii nu au darul sa-si materializeze ideile cat mai clar fie in scris fie pe cale orala. Acum ai priceput?
          vroiam sa spun ca asa cum altii, probabil, te-au inteles aiurea pe tine si tu , este posibil, sa-i fi inteles aiurea pe ei. deci intreaba userul acela de doua ori inainte sa dai o replica acida.
          Last edited by NerviiMei; 25 June 2008, 20:07.
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • Sambata 28.06.2008 se face intrunire in polivalenta sau in alta parte???
            Interactive Design Lights & Sound <- click

            Comment


            • Sambata la polivalenta daca voi venii , voi fi deschis oricarui subiec vorbit sau propus ,fara minciuni doar simpla sinceritate si adevar. Doresc ca sa fie intelegere intre noi toti pe orice subiect discutat, fara cearta
              MotorSport pentru 402ml.

              Comment


              • Originally posted by pirvu_alex View Post
                Sambata 28.06.2008 se face intrunire in polivalenta sau in alta parte???
                La polivalenta ,la ora stiuta.
                As mai avea rugamintea daca se poate sa nu ne mai facem de ris pe forum si sa spalam rufela in familie simbata. Multumesc celor ce ma intelege.
                As mai avea rugamintea ca toti care au placerea sa vina simbata sa voteze in poll,ca sa stim pe cine ne mai bazam,pentru ca daca nu vom fi majoritatea nu vom putea lua o hotarire in care toata lumea sa-si spuna punctul de vedere.
                Last edited by PAULIC; 25 June 2008, 23:08.

                Comment


                • Dine ce vad eu in poll chiar persoanele care au facut cea mai mare galagie n-or sa vina... Asa ca iar o sa vedem... Ca facem misculatii pe la spate

                  Comment


                  • Moama ce n-as da si eu sa vin!!!!!!!!!!!dar sunt la munca!
                    @fica: sa ma tii si pe mine la curent!bogdan s-a retras din functia de organizator sau din club????
                    Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                    Comment


                    • VITRIOL@"parerile tale" au adus la neintelegeri si dispute.....Suferim toti din cauza unor vorbe aiurea!



                      se coace ceva pe aici sau nu miros eu bine?

                      Comment


                      • Paulic Nu Vrea Sa Fie Organizator Cu Toate Ca Are Majoritatea, De Aceea Il Propun Pe Crisneg Cu Speranta Ca Nu Ma Va Refuza, Un Super Baiat Care Sa Integrat Perfect, Un Baiat Cu Un Mare Caracter.
                        1)-felixb
                        Last edited by felixb; 25 June 2008, 23:34.
                        http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                        Comment


                        • Eu unul sint de acord cu majoritatea.
                          1.Felixb
                          2.Paulic

                          Comment


                          • 1)-felixb
                            2)-paulic
                            2)-miezu
                            Last edited by miezu; 25 June 2008, 23:39.

                            Comment


                            • Sa fie Crisneg organizator-
                              1)-felixb
                              2)Paulic
                              3)miezu
                              4)fica
                              MotorSport pentru 402ml.

                              Comment


                              • 1)felixb
                                2)Paulic
                                3)miezu
                                4)fica
                                5)GGI78

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google