Folie Auto In Bucuresti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Folie Auto In Bucuresti?

    Salut, unde imi recomandati sa imi montez folie in Bucuresti?
    De ce 3M sau Llumar si nu Suntek?
    (Ca o fi mai de firma inteleg dar merita diferenta de bani?)
    Orice sfat e binevenit.
    Multumesc.
    Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

  • #2
    cauta si tu alea de iti dau cea mai mare garantie, cel mai bun pret etc .
    De exemplu Solarzone are 7 ani garantie comparativ cu 5 ani cat are Llumar si costa cu 1 mil mai putin si e aceeasi calitate.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #3
      Asa ma gandeam si eu dar aveti un atelier recomandat, eventual pe PM? ..Sa nu fie reclama
      Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

      Comment


      • #4
        max alarm pe soseaua giurgiului ... eu la ei am pus la 2 masini si n-am nicio problema!
        sigpic

        Comment


        • #5
          si ti-au pus si "timbru" pe fiecare geam ?

          Ca si e mi-am pus pe luneta acum un 1 an si nu mi-au pus timbru ! mi-au dat decat un certificat.

          Cam dubiosi , oricum nu cred ca a-si mai pune de la iei !
          Mi-a prins sub folie si cateva firicele de praf si niste bule mici de aer, duca cateva zile m-a intors la iei si nu mi-au remediat problema, salahor-ul de acolo a dat cu degetul pe bule dar cam atat.
          Nu mi-a schimbat folia ,a zis ca a mai stricat o folie pe luneta mea ,cica aveam silicon pe luneta de la spalatoriile auto ,ce vina aveam eu ca e el bou si nu a spalat bine luneta. Si dupa mine nu a fost de la siliconul de pe luneta si de la salahorul care a facut cute pe folie si nu a mai putut sa le intinda.
          Si o baga pe asta cu silicon pe luneta de la spalat interior.

          Comment


          • #6
            eu mi-am luat un voucher de pe un site la 180 ron spate.
            From Miami 2 Ibiza
            Voucher
            http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

            Comment


            • #7
              Originally posted by fuguletz View Post
              max alarm pe soseaua giurgiului ... eu la ei am pus la 2 masini si n-am nicio problema!
              si eu tot aici am montat folia pe masina.
              sigpic

              Comment


              • #8
                cauta la bursa ca e un coleg cristi parca care face toata masina cu 300 de ron
                sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                Comment

                Working...
                X
                Anulare DPF
                Politica de Securitate Google