Fotbal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Vinde-mi si mie una buna
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • #47
      Am una cumparata de mine , una primita la alegeri cand umblau aia cu sacosele sa atraga votanti , una de la Petrom si una nu mai stiu de unde . Scule gen Adidas nu am . Daca poti ia-mi si mie una , da-mi pm si ne intalnim sa facem troc ( imi dai mingea si eu iti dau banii ).Ce bun e un fotbal la timpul lui .

      Maine iau terenul astazi nu am timp , ma duc la Kandrei sa-mi pun un filtru la AC . Sau vedem , poate ma duc .
      B -X X - DDF x 2

      :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

      Comment


      • #48
        Sa nu uitati de rezervare... In caz de oameni mai am un prieten! Daca sambata nu mergem la fotbal v-am spart intru in voi cu BenZeMa
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • #49
          Am luat terenul de la 8 la 10 sambata asta . Va explic maine cum ajungeti in spate la Cora Pantelimon . Va rog sa confirmati pana vineri .
          B -X X - DDF x 2

          :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

          Comment


          • #50
            1) avionulnegru...RSVP

            Comment


            • #51
              @florin77 : tizule ( florin tot din 77 sunt si eu ) tu ziceai ca stai in pantelimon ?
              daca nu stiti unde este faceti coloana dupa mine si va aduc eu .

              Comment


              • #52
                Florynelu , stau in Fundeni .

                Sunt 2 variante pt a ajunge la teren :
                1. Mergi pe Pantelimon , treci de Cora , de Auto Marcu's si dai de un semafor ; stanga spre Com Pantelimon - Calarasi , dreapta spre gara Catelu . Virezi dreapta , dupa 20m ajungi la un alt semafor unde iarasi virezi dreapta ( sos Dudesti Pantelimon ), pe stanga este o firma de tuning auto si dupa ea este intrarea in incinta Antilopa ( spre teren va indruma portarul )
                2. De la intersecti de la Morarilor venind dinspre Basarabiei mergi spre Gara Catelu . Cum s-a terminat gara , virezi stanga ( sos Dudesti Pantelimon ) si mergi inainte . Pe stanga sunt 2 intrari in Cora . In dreptul celei de a doua pe partea dreapta este intrarea in Antilopa .

                Au banner la intrare , Club Sportiv ( fotbal - tenis parca scria ) Ana Maria .

                Daca nu va descurcati , tel meu este 0720777444 .

                Va rog inca o data , confirmati pana vineri sa am timp sa-mi adun echipe daca nu mai veniti . Pret 90 ron/h , nu am platit avans .

                1. Florin77
                2 Florynelu
                B -X X - DDF x 2

                :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                Comment


                • #53
                  Scuze , am postat consecutiv . Sa sterga cineva asta .
                  B -X X - DDF x 2

                  :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                  Comment


                  • #54
                    Revin : dati un punct de intalnire si vin si va iau . Eu stau chiar in cora .

                    Comment


                    • #55
                      Frate nu va mai agitati atata. Ne intalnim si noi cu un sfert de ora inainte, in parcare la cora, si plecam toti de acolo....Ca sa nu se rataceasca nimeni.

                      Comment


                      • #56
                        Ramane stabilit cum zice Avionul Negru . La intrarea de pe Pantelimon , cum intri imediat pe stanga ca sa ne gasim mai usor .
                        B -X X - DDF x 2

                        :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                        Comment


                        • #57
                          Bezme ))
                          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                          Comment


                          • #58
                            Hai lista pt sambata! la cora pantelimon, la ora 19:45 (sa nu intarziati )
                            1)avionu
                            2)pitt
                            3)...

                            Comment


                            • #59
                              Avionu
                              Pitt
                              Florin77
                              ...............
                              B -X X - DDF x 2

                              :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

                              Comment


                              • #60
                                Avionu
                                Pitt
                                Florin77
                                Thejock3r
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google