Fotbal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am vazut ca nimeni nu a mai scris pe acest topic, chiar nu va place fotbalul? poate facem si noi o intalnire intr-un week pentru un fotbal. Astept propuneri si amatori de acest sport.

    Comment


    • le place..cum sa nu , doar am batut tot la regionala de la Mioveni.
      dar sper sa ne mai organizam , sa iesim seara la o miuta

      Comment


      • Felicitari... au batut baietii din Bucale tot ce se putea la Mioveni... nu au iesit de la masa nici macar 1 secunda... felicitari... FOF se vede ca te-ai antrenat pe Ciresarii... numai valori au iesit de acolo
        sigpic

        Comment


        • Felicitari! Cred ca stiau care e premiul si de aia au tras tare

          Comment


          • premiul a vrut sa fie acordat celor din mioveni.. si cand am auzit am zis.. noi suntem castigatori.. deci vreau premiul ) si l-am luat.. si v-am facut baie cu el!
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • Sinx , lasa ma..ca golu ala a fost la bulan.
              aa , deci ai luat sampania cu japca
              mare hot....oricum era calda...a mers de baie

              Comment


              • pai tocmai.. fiind calda.. numa de baie era buna... ca altceva..
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • sampania o vroiau cei din mioveni dar le-a luat-o bezme... pe buna dreptate.
                  sigpic

                  Comment


                  • daca se mai joaca fotbal....sa ma chemati si pe mine

                    Comment


                    • felicitari castigatorilor ! Sper ca pe viitor sa particip si eu la aceste evenimente (sa anuntati si pe acest topic) ca din pacate eu sunt an terminal si nu prea pot sa ajung la intalniri momentan , presupun ca acolo s-a anuntat o astfel de participare cu „balonu”. Sper sa ajung la primul meci care va fi pe viitor .

                      Comment


                      • hai sa mergem in week pe seara la un fotbal , care se baga ?
                        lista
                        1 CataFOF

                        Comment


                        • ma bag si eu......dupa Poli facem un fotbal
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • 1. CataFOF
                            2. Mario POPA
                            3. Arnautu.raz (bag si eu)

                            Comment


                            • ba deci nu asa se face..iti explic eu... iei un teren...in weekend, il inchiriezi,si pe urma zici pe forum saptamana viitoare toti loganarii pe teren..., in caz ca nu vin destui.. te duci la teren si spui.. s-a intamplat ceva si s-a amanat.. iti recuperezi si avansu de 50 lei... ca pana se face lista.. pana se razgandesc 2... se strang 10.. nu poate sa vina unu si tot asa.. inchiaza terenu si gata... de preferabil.. sunt terenuri la polivalenta.. si sus unde stam noi.. si cum urci la poli, si poti inchiria de la 18:00 sambata, dupa intalnire!
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • @ bezme hai sa vb azi cu baietii si care vrea putem face o intrebare la teren sa vedem daca au ceva liber........minge am eu......daca nu putem organiza intr-una din serile fulger si plecam de acolo spre teren......si am si locul unde putem merge......
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google