Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si de bezme ?
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • @ DomnulK - ma refeream la aia care au scuter, si nu au nici macar atestat ca sa conduca scuterul...sapca in loc de casca... ...
      tu macar ai A-ul, vei opri la rosu, si cand te inghesuie niste "conserve", nu ii vei injura, pentru ca sti legislatia in vigoare, si vei sti ca nu ai voie sa mergi intre benzi.

      nu am nimic cu motociclisti, scuteristi......dar cei care merg pe 2 roti, trebuie sa realizeze ca se aplica aceleasi legi pentru orice vehicul care circula pe drumurile publice, fapt pentru care nu are voie sa mearga intre benzi.

      mi-as lua si eu un scuter...dar daca intanlesc unu ca mine pe strada?

      Diseara 21:00 la kiss ?!
      Last edited by tomu; 23 April 2009, 19:46.

      Comment


      • Originally posted by bezmeticu View Post
        si de bezme ?
        Raspuns....
        Originally posted by bezmeticu View Post
        canta la alta masa ca nu avem marunt

        Comment


        • ai interdictie maine la carol pentru asta!
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • Ai te rog frumos, iarta-ma, fac orice

            Comment


            • Originally posted by andreea13 View Post
              da Dsing , e traditie , cet a ramas o amintire.


              bah, era mai bine la IKEA. Stateam in liniste pana la 2-3 dimineata, daca se mai scula parul vreunuia pe spate, mergea alaturi in parcare si facea doua trei cerculete, etc.

              CET mi s-a parut dintotdeauna un loc nepotrivit...
              _
              B 48 C U P - Ligheanul Agitat

              sigpic

              Comment


              • de acord cu dsign

                Comment


                • carol !!! prezent tonight !

                  Comment


                  • Prezent si eu diseara, la Carol sa fie sa nu ma trezesc ca nu e nimeni si iar sunteti la kiss sau mai stiu eu unde. Ar trebui sa facem un catalog)) trecem absente, medii.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • pai pot spune alex.. ca ai nota 4 si 3 absente nemotivate in ultimile 3 vineri )
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • Cum 3 absente nemotivate in ultimele 3 vineri? Huooo asta e blasfemie, eu care vin in fiecare vineri si sambata (mai putin in timpul saptamanii). Inseamna ca cel care face prezenta n-a fost pe faza. Pentru asta ai 30% salariul taiat si adio bonuri de masa pe urmatoarele 3 luni, s-a zis cu MC-ul la profesori.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • inseamna ca eu sunt repetent!!!!mama ei de munca!!!!m-a omorat!nu prea mai pot face nimic altceva....mai ales ca nu am masina!daaar,azi am vandut masina!sincer sa va spun inca nu stiu pretul ca nu am apucat sa vorbesc cu tata ca el a dat-o))!mi-e dor de voi!!!!!!....sper sa-mi iau cat mai repede masina!!!chiar daca nu va fii logan(din motive financiare) macar voi avea cu ce sa vin si eu la intalniri!v-am pupat,aveti grija de voi!)
                          "CAND VIATA E PREA GREA....LAS-O JOS!"un batran logan de 1.4!:drunk

                          Comment


                          • Dar poti strange sa-ti iei logan SH. Tot 1.4, macar preferance, din 2004.

                            Comment


                            • ceva diseara nea jenica?

                              Comment


                              • carol evident

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google