Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • unde era patinoaru inainte?

    Comment


    • dap pe partea dreapta

      Comment


      • Aseara am facut un fulger in 2!
        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

        Comment


        • bun si ala in seara asta se anunta mai multi ) deci repet la kiss 21:30

          Comment


          • La mine dupa 22!
            Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

            Comment


            • da, vin si eu si bobbyred si canto
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • Diseara sigle , primu venit , primu servit

                Comment


                • In mod normal aveam treaba in seara asta, dar au picat planurili initiale....asa ca am sa imi fac si io aparitia

                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by skandal View Post
                    Diseara sigle , primu venit , primu servit
                    pai cum ramane cu lista facuta?Pavel a spus ca a facut 20, conform listei.
                    Cum adica primul venit, primul servit?

                    Comment


                    • se glumeste sorine! sunt stickere pentru toata lumea!!
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • ajunje pentru toate lume, scandal se refera in seara asta :P , Respect 4 Joker and scandal si pt toti membri logan Buc
                        sigpic

                        Comment


                        • In seara asta se mai aduna la un fulger ceva ??? poate ajung si eu
                          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                          sigpic

                          Comment


                          • Am rugaminte la cei care sunt pe lista pentru Sigle sa vine diseara la Kiss sa-si primeasca siglele , With Respect
                            sigpic

                            Comment


                            • daca nu va e cu suparare!!!! ce faceti la intalnirile voastre??????? poate o sa vin si eu daca e ceva serios.....

                              Comment


                              • pai..daca te gandesti ca citim romane politiste si recitam poezii la intalniri... te inseli Ne intalnim , stam de vb desrep orice subiect.. mai un banc..mai o samanta..mai o aluna..si asa trece seara
                                Te asteptam macar la intalnirea saptamanala care e sambata la ora 15.00 in parcarile de la Sala Polivalenta
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google