Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Andreea aveai masina plina aseara..Dar nu ai venit la noi

    Comment


    • Cand am ajuns eu tocmai plecau... Unul dintre ei este si wlw...
      Din pacate nu prea va cunosc pe toti... Care erati si care ati mai ramas.
      alta data aruncati cu ceva spre mine..Sa stiu si eu.
      Apropo..Slab azi la cet..Am vazut doar pe SPD..Si in rest....Necunoscuti si putini.Se vede ca s`ia intrat frig`un rol.

      Comment


      • E slab ca nu am fost si eu ) Las ca sapt viitoare vin mai multi :P
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Poate ii invata cineva pe dobitocii aia sa nu mai alerge cu masinile in halul ala printre oameni... Ma refer in special la cel cu Bora argintie... Cei ca el ar trebui atentionati si eventual izolati de restul grupului in cazul in care fac d-astea. Era de ajuns sa fie unul din noi neatent...
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Cosmine ti-am simtit lipsa...Nu am avut cameraman.
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • Andreea 13 ai venit dar nu ai coborat din masina..Noi te-am vazut..Data viitoare mergi si tu pana in capat...Si te intorci..E imposibil sa nu ne vezi

              Comment


              • Sper ca data viitoare sa nu ratez App.. Si eu am avut parte de 2 intalniri fulger in drum spre tara )
                Prima ,vineri , orele 20.00 dupa Rm-Sarat , l-am ajuns din urma pe Crisneg ) de credea omu ca-i da flashuri un BMW asa.. Si a doua , duminica , ORELE 22.30 in sensul de mers spre Bucuresti , pe la Urziceni , l-am flashuit pe...Acelasi CRISNEGGGGGGGGGGG ) , venind apoi in coloana pana la acasa
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Ce mici sunt soselele din Romania

                  Comment


                  • ) da a fost tare.
                    cosmine m-ai ajuns ca era si sora-mea in masina si nu suporta toba peste 100km/h ca de altfeeeel....;)))
                    apropo...Chiar am crezut ca e bmw.
                    imi si cautam batul de scandal
                    Last edited by crisneg; 11 November 2008, 16:55.
                    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                    Comment


                    • Cineva, ceva in seara asta ?

                      Comment


                      • Voi cand aveti intalnirile...Ora si locatia.
                        Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                        Comment


                        • Cica in seara asta ... Dar nu stim unde si cand inca ... Ramai pe fir.

                          Comment


                          • E posibil sa ajung duminica prin bucuresti..Si de asta intreb....E posibil
                            Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                            Comment


                            • Urmareste topicul sambata si duminica ( daca poti ) si o sa afli daca se intampla ceva.

                              Comment


                              • Eu cred ca el se refera la intalnirea saptamanala> Aceea e sambata de la ora 15 la Sala Polivalenta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google