Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pasarica......poate iti zicem noi tie de nevasta Sezi cuminte, omu e nou, la inceput, nu il speria, ca nu stie cu ce panarama are de-a face

    sigpic

    Comment


    • canta la alta masa ))
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • vezi sa NU cant la alta masa, pasarica

        sigpic

        Comment


        • prezent si eu diseara
          Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

          Comment


          • si eu prezent
            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

            Comment


            • sper sa ajung si eu
              ps. ce tari sunt emoticonsurile astea )
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • Salutare! Careva din sau de pe lângă Regie (Calea Griviţei) poate să mă ia şi pe mine? Vă rog...

                Comment


                • decolez ....see ya there

                  Comment


                  • se pare ca fiimea nu a vrut sa adoarma la termen..asa ca am ratat si acest fulger..! asta e Numai bine
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • HA ha mi-am tras sticker super si m-am plimbat si cu masina lu Bezme FOARTE TARE Frate.

                      Bravo bezme.
                      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                      Comment


                      • vino cu un big-mac o sa fie noul tau prieten, da' prieten d-ala bun, nu oricum
                        dupa 21:00 la kiseleff in parcare, si vinerea la carol.
                        esti binevenit la spart seminte...pardon, mestecat bomboane agricole cu noi

                        o sa-ti placa, si pe mine m-a agatat DomnulK !
                        hai ca...si am venit

                        Comment


                        • vineri la 21:00 la Carol??? poate reushesc sa-mi fac si yo RCA-ul pana atunci..
                          Ce semintze va plak?
                          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                          Comment


                          • da, pe la ora aia, 21:00-21:30...cam asa.
                            noua ne place seminte d-alea cu miez bre' ))) nutlainee

                            daca scri pe google: rca ieftin, o sa iti faci cel mai ieftin rca posibil ...daca am facut cumva reclama si nu trebuia sau ... rog un moderator sa stearga fara ezitare

                            Comment


                            • bhai foarte tare aseara chiar mi-a placut ... m-ati primit cu bratele deschise si cu gecile inchise :P sooper ne vedem vineri la CAROL la rond :P

                              Comment


                              • aveti grija la carol pe unde parcati... au venit amenzi pentru parcare neregulamentara ... mai bine parcati si vis-a-vis decat sa platiti 2 ore de parcare 60 de lei

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google