Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prezent diseara la casa presei
    B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

    Comment


    • Intalnirea la CASA PRESEI !!!! Chiar nu e greu de nimerit.....in Piata Presei...evident Eu am sa dau sms la lume....ca sa se stie!!! Ne vedem acolo, incepand cu ORA 21.00 !!!!!


      sigpic

      Comment


      • am nevoie de o cheie de filtru de ulei logan cu imprumut pan aluni, cine imi poate aduce? multumesc anticipat.
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • hai frate tocmai la casa presei . fac 1 si 45 de minute . stau si aproape rau de tot
          :P BALTA ALBA ... haideti si voi mai aproape .... gyonyk cauta si tu alta locatie :P

          hai frate tocmai la casa presei . fac 1 si 45 de minute . stau si aproape rau de tot
          :P BALTA ALBA ... haideti si voi mai aproape .... gyonyk cauta si tu alta locatie :P
          Last edited by Ciukanu; 8 May 2009, 18:22. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Originally posted by ralukutza View Post
            in tei
            Daca stiam unde e teiu' te luam eu
            Originally posted by DomnulK View Post
            harta loc intalnire. telefon contact dac aintarzie careva sau nu se descurca: 0722699544
            Sper sa gasesc stradutele alea, in jurul orei 21:00 ajung si eu.
            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

            Comment


            • N-ai cum sa nu nimeresti...se vede mare din bulevard Casa Scanteii si apoi "Bursa - nustiucum-"
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • Mda ... nu situ daca o sa ajung tocmai prin zona aia. Pe la Kiselef putea sa trec ( sa ocolesc putin ) si Carol imi era fix in drum.

                Comment


                • in seara asta nu va onorez cu prezantu ... nu am chef sa stau sa fac 1 si 45 de minute pe drum . daca era ceva mai aproape veneam

                  Comment


                  • AAAAAA! Daca vine Canto sunt si eu prezent

                    Comment


                    • eu cred ca ajung pe la carol in seara asta, cine vrea ne vedem pe acolo ! ! ! Respect !!!!
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • haideti cat mai multi ca abia astept sa va cunosc
                        From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                        Comment


                        • pai cred ca mai bine ne cunosti sambata la polivalenta . daca o sa fie cald ca azi ... or sa fie pline 2 parcari numa de loganuri tunate si fulgerate ( sper )

                          Comment


                          • La Carol, con-frati de'ai nostri.....BEzme si Canto (pana acum) si-au luat amenzi de la garcea pt parcare neregulamentara - 60LEi + 2 puncte.

                            Avand in vedere ca acolo vin o gramada, sigur nu vor fi locuri de parcare, si iar se va parca aiurea, iar vine garcea, si mai imparte cateva felicitari.
                            Din acest motiv....ca nu ne sta rau cu 60lei in buzunar, ne-am gandit sa nu mai mergem vinerea la Carol.
                            Acum, daca voi va doriti treaba asta, asta este....sunt banii vostri.

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by skandal View Post
                              pai cred ca mai bine ne cunosti sambata la polivalenta . daca o sa fie cald ca azi ... or sa fie pline 2 parcari numa de loganuri tunate si fulgerate ( sper )
                              poate o sa ajung si la polivalenta tot fara masina mea ne-tunata
                              From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                              Comment


                              • ciukanu. eu stau langa auchan... si fac 30 min maxim pan aacolo...hai sa fim serosi.
                                ce mai e de la kiseleff la casa presei, 2 statii de autobuz, sau un km.
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google