Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tomu View Post
    da, pe la ora aia, 21:00-21:30...cam asa.
    noua ne place seminte d-alea cu miez bre' ))) nutlainee

    daca scri pe google: rca ieftin, o sa iti faci cel mai ieftin rca posibil ...daca am facut cumva reclama si nu trebuia sau ... rog un moderator sa stearga fara ezitare
    Intrebam asa.. ca sa stiu de care sa-mi iau sa nu mancatzi voi ) .. lasa ca-mi iau floricele atunci ca alea nici nu fac mizerie )

    chiar nu inteleg.. politia nu are tot loganuri?? de ce nu ne inteleg si ei?? ))))
    Last edited by Vip3rutzu; 7 May 2009, 16:08. Reason: Automerged Doublepost
    REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

    Comment


    • vin turbati d-aia cu ursi si pisici, si isi rup cauciucurile pe acolo, si se ia si de noi militia

      Comment


      • diseara vreun kiss? 21:30 ca de obicei? e cam ultima seara in sapt asta cand cred ca reusesc sa ajung.
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • Originally posted by skandal View Post
          aveti grija la carol pe unde parcati... au venit amenzi pentru parcare neregulamentara ... mai bine parcati si vis-a-vis decat sa platiti 2 ore de parcare 60 de lei
          Sau esti V.I.P. si nu platesti nimic

          Comment


          • silviu: shhhhhhhht!
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • mda.. avand parintii politzishti nu prea platesc nik.. ce-mi mai consum din credit sa-i dau lu ala sa vorbeasca..

              Tomu.. mi-am rezolvat Rca-ul.. dar e valabil de maine deci nu cred ca pot sa ajung la Kiss..
              ieftin.. zic eu.. 250 Ron/1 an cum suna???

              Pentru cei care vor, ma ofer sa va fac Rca-uri pun si eu 10 lei in plus.. 260Ron/RCA/1an astept doritori pe PRV, valabil numai pentru Bucuresti

              bey dar nu stam mult ca e totushi vineri seara si poate vrea si omu sa mearga intr-un club.. de ex eu.. care facetzi coloana oficiala cu mine pana la Player dupa aia??

              Nu mai scrie cu "k , tz, sh" ca-ti iei cartonas rosu
              Last edited by darksid3; 8 May 2009, 08:37. Reason: Automerged Doublepost
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • noi am cam trecut de vremea cluburilor pensionari, tata.. ne place vorba nu muzica dar daca ne enervezi.. bagam muzica ca in club , la Carol
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • pai deschid portbagaju si va cad protezele..
                  nu-i probleama.. dam bairam..
                  REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                  Comment


                  • acum o luna ati facut scandal mare pe Kiss cu Vibe FM de-a venit si politie (cu intarziere dar ii iertam)... nu mai mintiti ca nu va place muzica
                    Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                    Comment


                    • da..scz rectific..nu ne place sa ascultam muzica in cluburi ci in parcari )
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • deci in seara asta mai ne strangem pe undeva?
                        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                        Comment


                        • Hai ma cu curaj,un kiss Fm??sau un carol?:P)
                          sigpic

                          Comment


                          • eu ma duc pe kiss o sa fiu pe la ora 9 acolo ) care mai doreste ... este binevenit... daca va strangeti prin alta parte dati si voi de veste - eu m-am tirat
                            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                            Comment


                            • stati ma acasa..
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • ce ma enerveaza ca nu stiu sa pun citat d-ala...fac dezordine pe aici
                                Last edited by tomu; 8 May 2009, 03:33. Reason: caecapoijfaeofk

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google