Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @DomnulK gen te sparg!!!
    From all the things i`ve lost i miss my mind the most

    Comment


    • nu a fost o acuzatie.. si nici nu am vrut sa zic ca tu esti solutia de rezerva.. m-am gandit ca a venit cu tine la fulgerele la care n-am venit eu.. si cand pot sa vin la fulgere, ma ofer s-o aduc eu si pe vecina

      P.S. Va suparati prea repede.. gen!!
      Last edited by Vip3rutzu; 13 May 2009, 02:49. Reason: Automerged Doublepost
      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

      Comment


      • Ralukutza, promiti, gen? ca sa stiu daca vin cu casca si combinezon cu protectii hard gen
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • mai e careva pe aici? tot la kiss se tin fulgerele? va saluta NYT
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • k.. eu va las ca m-a ajuns somnu.. raluk.. maine.. daca e fulger, da-mi un sms, trec sa te iau si mergem, am ceva de facut dupa masa dar preconizez ca seara sunt liber..

            vip3rutzu@yahoo.com
            0721.246.886

            Ciau!
            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

            Comment


            • se vine cu ceva obligatoriu? gen saminta,quik-cola,amandine o scobitoare o maslina straina?
              sigpic
              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

              Comment


              • @B 74 NYT seminte doar nutline si ceva zeama de baut
                From all the things i`ve lost i miss my mind the most

                Comment


                • nu e nimic obligatoriu ... astea sunt expresiile noastre... la o samanta , la un suc .. etc

                  Comment


                  • buna dimineata soarele nostru @ralukutza,asta seara am inteles ca se strange poporul la kiss?sper sa nu am evenimente sa ma tina pe la sediu pt explicatii sa poata veni si baietelul din mine,in rest PACE!!!
                    sigpic
                    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                    Comment


                    • deci azi , miercuri la ora 21 : 00 la kiss pe dreapta

                      Comment


                      • ca sa dau bine la cv trebuie sa fie obligatoriu acolo o saminta de floarea soarelui rasare un suc sa ne mentina tensiunea arteriala
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • INVITATIE!
                          Ca sa imbinam placutul cu utilul, m-am gandit sa va invit la o seara folk!
                          Ziua este LUNI, orele 21:00.
                          Daca sunt doritori de o bauta, un cantec de munte, o gluma... intrebati si va comunic si locul de intalnire<e central>.
                          Last edited by NerviiMei; 13 May 2009, 03:14.
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • sa aveti o wanderfull life,ma bag in scutece ca la 05.45 plec la scarbici,scz de engleza de balta si sper din tot sufletul sa ajung si eu la 21.00 la kiss,ciao ciao[IMG]C:\Users\nicu\Desktop\Diverse by nicu\PNG[/IMG]
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • Originally posted by Vip3rutzu View Post
                              nu a fost o acuzatie.. si nici nu am vrut sa zic ca tu esti solutia de rezerva.. m-am gandit ca a venit cu tine la fulgerele la care n-am venit eu.. si cand pot sa vin la fulgere, ma ofer s-o aduc eu si pe vecina

                              P.S. Va suparati prea repede.. gen!!
                              ) gen nu ma supar. decat de alte chestii...cum ar fi defectele fizice eraditare pe care nu am ales sa le mostenesc si pe seama carora nu e chiar fair-play sa faci glume.

                              si doi, n-am zis ca e o acuzatie, doar spuneam intr-un alt fel<cine ma stie, a inteles stilul de abordare al problemei> ca maine absentez.

                              p.s. Dedicatie Pentru Gionik, GEN!!!

                              deci in 4-5 oameni in seara asta am umplut inca 2 sau 3 pagini de topic....va dati seama ce ar fi fost daca eram macar aia de vin la fulgere mai mereu?!?!? gen
                              Last edited by NerviiMei; 13 May 2009, 03:39. Reason: Automerged Doublepost
                              Fuarte Nervos !!!

                              Comment


                              • GEN......sunteti *utereeeeeee gen Bai ce oameni, ati avut insomnii azi-noapte?GEN Sper sa termin diseara ami devreme, ca sa pot ajunge si eu pe la kiss, sa-l felicit personal pe don Skandal!!GEN

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google