Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ceva in seara asta??? un ciko rece o inghetata la 1,5 Ron ceva??? lasati un mesaj si mie ms

    Comment


    • Nu ajung in seara asta
      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
      sigpic

      Comment


      • vin si eu , mi`am lasat masina mai pe "burta"
        laurica fara frica , la multi ani si tot ce`ti doresti !!!

        Comment


        • din pacate nu exista fonduri pt diseara asa ca nu ajung...sper maine altfel cineva va avea frigideru plin

          Comment


          • Mersi Cataline Ce ai facut mai exact cu masinuta?)

            Comment


            • o sa ajung si eu...
              sigpic

              Comment


              • salutare tuturor....vin si eu in seara asta.....Skandal pe la ce ora apari??....va salut pe toti si ramaneti pe roti...
                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                Comment


                • in jur de ora 21 o sa apara lumea... skandal ar trebui sa vina la 20:30 ca sa pregateasca terenul...
                  sigpic

                  Comment


                  • am fost doar o singura data, miercurea trecuta mai exact, si cu el am vb......nu cunosc pe nimeni.....de aceea am intrebat de el k am vb ceva timp cu el atunci si mi-a spus cum stau lucrurile in mare......o sa ajung si eu pe la 21.30......va salut pe toti si ramaneti pe roti....

                    si tot cu seminte si cola tre' sa vin nu??
                    Last edited by Mario Popa; 15 June 2009, 19:31. Reason: Automerged Doublepost
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • clar.. cel putin o luna de acum incolo..
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • lasa ma omu in pace )
                        Mario , asa suntem noi....cu spirit de caterinca. nu te lua dupa aparente
                        Laur , o sa vezi la kiss mai exact

                        Comment


                        • ....asta este, ma voi conforma numai sa va intru in gratii ).......sau poate o sa-mi intrati voi in gratii, who knows!!..;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;).....va salut pe toti si ramaneti pe roti...

                          ....sa va intru in gratzii....sorry.....in gratiile voastre nu as vrea k mi-e sa nu le sifonez......va salut pe toti si ramaneti pe roti...
                          Last edited by Mario Popa; 15 June 2009, 19:46. Reason: Automerged Doublepost
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • Mooah! S-a schimbat o cifra la profilu' lu' Laur!
                            LA MULTI ANI!!! Sa ne traiesti, sa fii sanatos si sa faci Ferarri (dar nu din Carpati) din Loganu' tau.
                            Hai ca ajung si eu sa-ti urez "La multi ani" in direct.
                            Last edited by vitriol; 15 June 2009, 19:54.
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • bezme.. treci sa ma iei si pe mine diseara de pe lacul tei din spatele parcului circului?? 0721246886 e nr meu..
                              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                              Comment


                              • dak nu poate el trec eu sa te iau dak vrei...vin din Iancului......va salut pe toti si ramaneti pe roti...
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google