Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • iar visezi vipereeeeeeeeeee........pai vipere tu oi fi fost la ponton in cismigiu si ai baut carafa de limonada cu o blonda dar tu esti somerache sef,ai fost pe banii fetei sau ceaiul l-ai baut pe balcon si ti-ai imaginat o blonda,Doamne da de unde le scoti esti plin de imaginatie,sa vii cu ele la intalniri sa te credem altfel nu.... si aporpo acolo nu ai cum sa vezi liniute intre mestri.....scuze de off...sunt la muncile patriei si nu am cum sa vin ca bag numa de noapte,tocmai marti ne vedem la kiss,distractie placuta
    sigpic
    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

    Comment


    • vede numai linii albe trase cu paiul pe nara dreapta ca stanga e infundata :P
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • Offtopic K-ule, da-ti sanctiune!! Un fulger diseara? Eu nu vin, sunt rupt, am fost plecat in locuri rupte de lume, zici ca am masina abandonata ca a ramas in fata blocului de cateva zile.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • In seara asta iese cineva ca eu nu mai pot sa stau in casa
          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
          sigpic

          Comment


          • si eu o sa apar..sa trag o linie pe nara stanga... sa aduceti suc ci seminte ca o sa-mi fie si foame si sete :P gmv, ai o datorie de platit vreau nestea de mango si ananas....
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • Man nu e problema sa face...dar exista asa ceva ca eu nu am vazut ???...zi de unde sa iau
              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
              sigpic

              Comment


              • a aparut de vreo luna....e foarte bun... pe la toate magazinele cu sucuri am vazut.
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • gmv-ule trage o fuga si prin dorobanti daca poti in putul lui zamfir 2 sala de jocuri dupa 20:00 sa imi arati problema cu intratul greu in viteza
                  scuze de off
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • gmv-ule....ce facusi bre, te ratacisi in bucuresti..zici ca vii si nu mai apari?
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • Scuze ca nu am mai aparut a intervenit ceva urgent ...partea cu nestea ramane valabila pentru azi
                      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                      sigpic

                      Comment


                      • bineeee..poate iar vin si nu apari....ca stiu unde stai si iti dezumflu toate cauciucurile.
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • Daca trece sa ma ia si pe mine cineva, vin.. as vni cu ratb-ul dar ma doar un picior de MOR!
                          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                          Comment


                          • Originally posted by vip3rutzu View Post
                            daca trece sa ma ia si pe mine cineva, vin.. As vni cu ratb-ul dar ma doar un picior de mor!
                            au locuri pentru persoanele cu handicap in autobuz asa ca poti folosi cu incredere :d
                            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                            sigpic

                            Comment


                            • Vio poate maine seara nu te prezinti la KISS vin cu cola cu apa stii tu de ce..)Si pahare am uitat
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment


                              • @GMV.. in autobuz e ok.. drumul dintre statii ma omoara..
                                @MCD.. du-te in orice club din Bucuresti si bei cola cu apa cata vrei
                                @Mario.. O cola si 8 pahare te rog
                                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google