Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stai linistit ... Mai bine te stim acasa in sigurata decat pe drum mort de somn.

    Uite eu aseara dormem jos pe bordura :-"

    Comment


    • Putina lume....

      Comment


      • Diseara ceva kiss?

        Comment


        • Eu in principiu da
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • Servim kissefem da?22:00 22:30
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • Eu nu servesc ... Dar marti seara servesc

              Comment


              • Am fost la buzau............Pentru toata lumea sa nu intrebe mare lucru infara ca te batea soarele in cap....Oraganizare foarte proasta .....Adik stateai in lanu de porumb......Masini ca la balamuc nu aveai loc sa t misti.........Si nimik interesant ......Pentru cu noscatori bmw break de 16.18 nush exact era bagat la A1........V-a dati seama mai devreme........
                :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                Comment


                • Tradu-ne si la noi astia mai mici dane...Ce-ai facut acolo

                  Comment


                  • Doar am vizionat....Atata tot.......Si la cea mai mica grupa de curse adik A1 (75-90 CP) a intrat un bmw 316 sau 318 model nou care are peste 100 CP stock ....Chiar nu avea rost sa t mai dai in momentul ala.......
                    :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                    Comment


                    • Pacat ca nu ati vazut ultimele curse In finala (Subaru Impreza - BMW M3 ) Numai bine !
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Dane la faza cu Bmw, ay dreptate nu te poti pune cu animalu ala chiar daca e stok....
                        sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

                        Comment


                        • O ardeti murdar? Sau ne vedem diseara pe kissefem ? Bagati 2-3 prezente sa nu vin degeaba.. Ca aseara v-ati ingramadit nu gluma! Id: sirchirie
                          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                          Comment


                          • Eu vin :-)

                            Comment


                            • E bine... Suntem 3..
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • @teC MCD- Adica de aia era deviat traficul prin zona Buzau-Vernesti? Am fost duminica la Sarata Monteoru si dupa aia am luat-o spre Berca-Vulcanii Noroiosi. La Vernesti ne-a trimis politia sa ocolim pe undeva peste campuri ca cica e o cursa de masini, dar mai multe nu stia nici agentul respectiv...
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google