Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vin si eu ca nu mai stau in casa sa mai fac copii
    MotorSport pentru 402ml.

    Comment


    • Fica sper ca ajungi... Sa nu vin degeaba! Ne vedem pe la 23.. Caci am o onomastica!
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • Ceva?Cineva in seara asta?

        Comment


        • Iar se sterg posturile ?Lasati ma nene exprimare libera!
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • Nimeni nu a sters nimic...Cel putin aici
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • Deci se merge?

              Comment


              • Da bre, lumea se aduna....Jockeru a plecat acu 20 de min, si am inteles de la el ca se aduna multa lume!! Io sunt arestat la domiciliu, in Piatra Neamt, si balesc nitel dupa seara asta, dar ce sa ii facem...Ata ete. Asa ca ....Fuji la intalnire, si have a lot of fun!!!

                sigpic

                Comment


                • Cine iese afara in seara asta?

                  Comment


                  • Te-ai indragostit miezeu? Acum vrei sa mai iesi cu noi ?) eu ies!
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • Posibil sa vin si eu.

                      Comment


                      • Hai baietii la un kiss in seara asta!!!!Care se baga??!!!acum cat e calda oferta!

                        Oameni buni chiar v-ati inchis in casa?(vin eu sa va sparg usa ca sa va scot)

                        Nu e nimeni dispun sa iasa din casa??????
                        Last edited by darksid3; 23 September 2008, 20:56. Reason: post consecutiv
                        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                        Comment


                        • Stimati Loganisti,poate stiti poate nu...Cei din Piatra Neamt si cei din Galati organizeaza o intalnire in zona Moldovei.Cine e interesat de distractie si voie buna este asteptat la Piatra Neamt .
                          Pazea ca vine AND-ul

                          Comment


                          • Bine ca nu o faceti la suceava sau chiar radauti. La urziceni ce-avea ?

                            Comment


                            • WLW-ule, nu fi rau acu ..... Unu la mana Urziceni-ul nu este in zona Moldovei, si doi la mana, este o intalnire a loganistilor moldoveni, care era logic sa se desfasoare undeva in Moldova ;) FFF frumos din partea baietilor ca s-au gandit totusi sa anunte si restul loganistilor, pt ca poate este careva din alta zona, care ar avea drum prin Piatra, sau care ar fi vrut sa participe la aceasta intalnire.

                              sigpic

                              Comment


                              • WLW...De ce nu am facut intalnirea la Urziceni?Pai ce sa vedem la Urziceni?Doar camp?De camp suntem satui...In special cei din Galati.

                                gionik..Intalnirea nu se numeste "a Loganistilor Moldoveni" ci "a Loganistilor in zona Moldovei"...Deci cine poate si vrea e binevenit.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google