Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uitati-va la descriere la varsta la cei 2 Alexx... Varsta: 19 ce puteti sa le cereti..2 nebuni ))))) Diseara poate fac si eu rost de vesta reflectorizanta ))))
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • Originally posted by skandal View Post
      este suparat , a zis ca da colantele jos si nu mai vrea sa auda de noi ... nu stiu ce o fi in capul lui ...
      Pe aceasta cale tin sa dezmint in mod oficial spusele acestui IMPOSTOR, pe nume skandal, care incearca prin intermediul acestui forum sa maniPuleze masele (aveti mare grija, este un uom ff rau este dracuuuuul )....nu iti merge cu mine domleeee....iar stikerele....nu le dau jos, in cel mai rau caz, trec pe la tine, si ti le dau tie jos ffa, pasarica

      @Eu4yas....bravo domleeee...mi place convingerea ta!!!

      On Topic: nu cred ca voi ajunge azi pe kiss

      Last edited by gionik; 10 January 2010, 18:04.
      sigpic

      Comment


      • deci , vedeti !!! va spuneam eu !!! .. cica manipulare... ai domne.. uite .. in concluzie nu mai ai placerea sa ajungi la intalnirile fulger !!

        Comment


        • azi nu ajung.......are o problema prietenul meu....trebuie sa-l ajut.....ne vedem maine seara....bafta
          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

          Comment


          • ajung si eu in seara asta
            sa inteleg ca gionik nu ne mai iubeste??????? cum adica sa nu apara in seara asta? (cine stie unde sta gionik? poate`i facem o surpriza )
            legat se seara trecuta (caterinca maxima nu gluma), pe cei doi Alex ii sfatuiesc sa fie cuminti si sa nu se mai joace cu focul pe Pirvu il inteleg ca a ramas traumatizat de la intanlirea reala de ieri cu nenea politistu, dar pe celalalt Alex nu`l inteleg....copilarii domne`
            fane eu zic sa lasi vesta reflectorizanta acasa gata cu joaca )
            sigpic

            Comment


            • da...pielea mea daca m-am grabit sa ajung la fulger ehh asa se intampla ... dar nu inteleg de ce la mine scrie 19 ani ...... eu am 18 .... pe 20 feb fac 19 si vad ca nu pot sa editez
              Interactive Design Lights & Sound <- click

              Comment


              • Originally posted by `dada View Post
                legat se seara trecuta (caterinca maxima nu gluma), pe cei doi Alex ii sfatuiesc sa fie cuminti si sa nu se mai joace cu focul pe Pirvu il inteleg ca a ramas traumatizat de la intanlirea reala de ieri cu nenea politistu, dar pe celalalt Alex nu`l inteleg....copilarii domne`
                Ce masina de MAI mi-am tras aseara nenee...
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • si acum presimt ca o sa va suparati pe mine ca n-am decat o poza aproape intreaga..sry...aleXpeed simtete bine ca asta e singura dovada: Logan Cup MAI, ce ai putea sa mai vrei?
                  Attached Files

                  Comment


                  • pt toata lumea care se uita "ca curca'n lemne" ........ actiunea detaliata : ...... o masina galbena cu o farfurie de plastica alba pe post de radar statea in marginea parcarii de la kiss si un nenea politist (alias : je cu o vesta reflectorizanta) .....statea si nota pe o foaie alba mare numerele "deseptilor" care puneau frana la vederea masinii cu "radar" in parbriz ))) aaa si era sa uit si inca o masina pusa pe avarii (adica oprita pentru exces de viteza )
                    Interactive Design Lights & Sound <- click

                    Comment


                    • si de vbg-u rosu de la inceput ai uitat? si de politistu din tura d dimineata? )

                      Comment


                      • Voi nu prea ati mers la biserica...
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • v-ati verificat frigideru cand ati ajuns acasa?? ))
                          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                          Comment


                          • ........ .......
                            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                            Comment


                            • Foarte tare poza anutzzz. Mersi ca ai sters numarul, cine stie... . Oricum, e beton).
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • nu eu....blitzu meu:P multumestei lui....cum spuneam...logan cup mai )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google